Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگویید که چگونه در آمازون بالاترین رتبه را داشته باشم؟

1 answers:

Let's face it - بیش از 50٪ از تمام محصولات جستجوی آنلاین در ابتدا با آمازون می آیند. با توجه به این که در حال حاضر تبدیل به یک نقطه مرجع جامد برای سهم شیر از خریداران آنلاین، سوال در مورد رتبه بندی بالاتر در آمازون در حال حاضر مسئله قطعا داغ است. و این باعث می شود حتی بیشتر از آنچه شما می توانید فکر می کنم، به سادگی به این دلیل که بسیاری از ما در حال انتظار برای دیدن آمازون قبل از هر چیز دیگری، حداقل زمانی که ما نیاز به بررسی قیمت برای یک محصول خاص قبل از بازدید از یک فروشگاه فیزیکی. بنابراین، سؤال این است که چگونه در آمازون بالاتر رتبه بندی کنید و بیشتر از لیست محصولات خود استفاده کنید. و کوتاه ترین پاسخ پیشنهاد می دهد که استفاده از تاکتیک های اساسی SEO به طور خاص به نمایش گذاشتن لیست محصول در آمازون که واقعا فروش می کند. من امیدوارم که این راهنمای مختصر به شما کمک کند تحت رقابت شدید و حاکم بر بزرگترین وب سایت خرده فروشی آنلاین در جهان زنده بمانید. در نهایت، برای تبدیل شدن به فروشنده پیشرو در جیب خود همیشه در حال اجرا یک قدم جلوتر از نزدیک ترین مخالفان بازار است.

چگونه رتبه بالاتر در آمازون - مبانی SEO

همه در مورد SERPs آمازون

دانستن تمام ins و outs از SERPs در آمازون می تواند واقعا مفید برای بهبود لیست محصولات خود را در جستجوی آنلاین در آنجا وجود دارد. در واقع، آمازون با استفاده از دو فرمت اصلی برای نمایش صفحات نتایج محصول خود - یا با نمایش لیست، و یا نمایش از طریق گالری. با این حال، در عین حال، برخی از موقعیت های دیگر نشان داده شده در SERP های آمازون، هر کدام با نتایج جستجوی آلی خود و همچنین برخی از انواع خاص از تبلیغات وجود دارد.

  • فهرست نمایش - دارای 15 نتیجه محصول مربوط به همه ادارات.
  • گالری VIEW - هر صفحه را با 24 نتیجه محصول ارائه می دهد که بر اساس درخواست بخش های خاص و یا دسته بندی های سفارشی نمایش داده می شود.
  • فیلدهای فیلد - به سمت چپ صفحه وب (در غیر این صورت، فیلترهای نوار کناری) نمایش داده می شود. این بدان معنی است که هر بخش و حتی دقیق ترین لیست لیست محصولات شما در آمازون باید برای تلاش بهینه سازی خود به طور فزاینده ای مهم باشد.
  • لیست حمایت کننده - پیشنهادات حمایت شده نمایش داده شده در زمینه پایین از SERPs را نشان می دهد. اغلب لیست های پشتیبانی شده توسط Pay-Per-Click بهینه سازی شده است. بنابراين آنها تمایل دارند که یک کلمه کلیدی تنگی (مانند لیست گوگل از نتایج جستجو گاهی اوقات نشان دادن اطلاعات اضافی بر اساس تبلیغات AdWords) دارند.

جستجو عوامل ارزیابی مبتنی بر پرس و جو در آمازون

خواص اصلی پرس و جو کلید شناختن چگونگی رتبه بندی بالاتر در آمازون است. این بدان معنی است که با شناخت دقیق از ویژگی های پرس و جو آمازون زیر شما می توانید به راحتی محصولات خود را فقط در مقابل مخاطب هدف نمایش داده، با بسیاری از خریداران بالقوه به سمت واقعی تبدیل شده است. در اینجا سه ​​عنصر اصلی به بررسی شما برای گرفتن عکس کامل از جستجوگر آمازون است.

عوامل ارزیابی مبتنی بر پرس و جو آمازون

  • کلمات کلیدی - کلمات کلیدی که در نوار جستجو توسط کاربر توسط Amazon در URL SERPs قرار می گیرد بر اساس درخواست
  • گره - برای دومین مهمترین عامل پرس و جو شناخته شده است که برای یک شماره عددی خاص (در غیر این صورت، شناسه مربوطه) است که مستقیما به دسته بندی محصولات در آمازون مرتبط است.
  • فیلد نام تجاری - نام تجاری میدان است، که واقعا می تواند برای ارزیابی و اندازه گیری محصول خود در مقایسه با نزدیکترین رقبا که همان نام تجاری را ارائه می دهد مفید باشد Source .
December 7, 2017