Back to Question Center
0

کدام ویژگی های اصلی SEO در آمازون است که توسط هر فروشنده شناخته شده است؟

1 answers:

در اینجا برخی نکات و تاکتیک های اولیه در جستجوگرها برای آمازون برای تبدیل شدن به یک بخش جدایی ناپذیر از لیست محصولات جعلی شما است. شما می توانید از آنها برای بهبود رتبه بندی فعلی خود در بازار آنلاین محبوب ترین در جهان استفاده کنید. اما قبل از اینکه ما شروع کنیم، بیایید با آن روبرو شویم - به طور کلی، جستجوگرها برای آمازون در برخی موارد بسیار شبیه به رایج ترین ابزار بهینه سازی موتورهای جستجو هستند. با این حال، در عین حال، برخی از ویژگی های موجود در آن وجود دارد که می تواند کاملا بر خلاف تجارت الکترونیکی و فروشگاه های فروشگاه آنلاین افتاده باشد. خواندن را درک کنید که چگونه هر محصول یک رتبه بندی رتبه بندی جستجو در آمازون قرار می گیرد و نحوه استفاده بیشتر از تبدیل خود، و همچنین عوامل اصلی ربط و بهترین روش برای حفظ محصولات خود در سهام - و بقیه چیزهایی که باید بدانید که در صفحه یکی از SERPs قرار دارند.

مبانی بسیار مهم در مورد جستجوگرها برای آمازون کشف شده

سطح اول: درک آمپر؛ آمازون SERPs

صفحه نتایج موتور جستجو در آمازون بر روی اجزای زیر:

  • نمایش فهرست (15 نتیجه محصول که معمولا تمام بخش ها را پوشش می دهد).
  • نمایش گالری (24 نتیجه در هر صفحه نمایش داده شده بر اساس درخواست رده مربوط به بخش یا مربوط به بخش).
  • فیلد فیلد (زیرمجموعه درخواست محصول در ابتدا جستجو شده است، معمولا در سمت چپ نوار جانبی قرار دارد).
  • لیست های حمایت شده (در پایین SERPs دیده می شود، PPC بهینه شده و غنی با کلمات کلیدی هدف اصلی - بسیار شبیه به گوگل AdWords در میان نتایج اصلی اصلی یافت).

مرحله دوم: درک جستجوی جستجوی آمازون

بعد، برای دریافت تصویر کامل از جستجوگرها برای آمازون، شما باید توجه داشته باشید از خواص پرس و جو جستجو اصلی این پلت فرم است شرط بندی.علاوه بر این، با توجه به اینکه شما در حال حاضر از روند ساخت URL های خاص پرس و جو استفاده شده توسط Google آشنا هستید، پارامترهای زیر باید برای خودتان توضیح دهید:

  • فیلد های مرتبط با کلمات کلیدی که توسط جستجوگران پر شده و توسط آمازون قرار داده شده به URL های نهایی با نتایج مرتبط مرتبط است.
  • گره دومین پارامتر مهم پرس و جو است، که در واقع یک شناسه دسته ای آمازون را تعریف می کند (در غیر اینصورت، عددی مربوط به آن دسته محصول).
  • Field-BrandTextBin بخش برند است که می تواند برای فروشندگان بسیار مفید باشد، به خصوص وقتی که آن را برای اندازه گیری محصولات مختلف در همان نام تجاری می آید.

مرحله سوم: عملکرد و عوامل مرتبط با رابطه

همه عوامل رتبه بندی در آمازون را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد - عوامل مبتنی بر عملکرد (ارزیابی سیگنال های آمازون بر اساس ارزش پولی بالقوه هر محصول در خارج از کشور) و عوامل مرتبط با آن (نشان دهنده کیفیت ارتباط محصول محاسبه شده بر اساس درخواست جستجوی کاربر) است.

1. عوامل اصلی عملکرد به طور عمده به پتانسیل رتبه بندی محصول مستقیما با معاملات خرید موفق خود (نرخ تبدیل در مقیاس، جلسه واحد و خرید درصد جعبه، بهینه سازی بصری، معیارهای ترافیک، و همچنین قیمت گذاری محصول خود).

2 عوامل اصلی مربوط بودن جنبه های اصلی مرتبط بودن رأی پرسوجو را پوشش می دهند - و برای بهینه سازی بسیار آسان تر است (عنوان لیست محصول و مرتبط با شرح عبارات کلیدی long-tail مربوط به خود توصیف، و همچنین نام تجاری محصول، توضیحات آن، اندازه یا ابعاد، مقدار و نقاط گلوله - هر بخش با کلمات کلیدی مرتبط با مهمات ثروتمند است) Source .

December 7, 2017