Back to Question Center
0

چگونه یک نرم افزار جستجوی حرفه ای آمازون پیدا کنیم؟

1 answers:

هر کس که مایل است سود خود را سریع در آمازون مقیاس کند، باید نرم افزار جستجوی حرفه ای آمازون را در اختیار داشته باشد. اگر کسب و کار خود را به طور مداوم در حال رشد است، شما نیاز به مدیریت عناصر مختلف تجارت الکترونیکی، از جمله قیمت، بازخورد، مالی، مالیات، حمل و نقل، لیست، پرداخت، تبلیغات، پشتیبانی از مشتری، و غیره. به همین دلیل منطقی است که ابزارهای پشتیبانی برای هر نوع فعالیت تجارت الکترونیک آمازون داشته باشیم. ترکیب تلاش های شما به شما کمک می کند رتبه بندی جستجوی آمازون خود را افزایش دهید و درآمد کلی کسب و کارتان را افزایش دهید.

در این مقاله، شما لیستی از ابزارهای مفید Amazon FBA را پیدا خواهید کرد که برای کمک به افزایش رتبه صفحه محصول خود در صفحه نتایج جستجوی آمازون و همچنین افزایش درآمد کلی خود خواهید بود. بنابراین اجازه دهید ما با آن ادامه دهیم.

فهرست حرفه ای نرم افزار جستجوی محصولات آمازون

  • RepricerExpress

برای موفقیت کسب و کار آمازون شما، شما باید به طور مداوم قیمت گذاری محصول خود را ردیابی و مشتریان خود را با رقابت در بازار قیمت طاقچه خود ارائه دهد. این شما را جذب فروش بیشتر و خرید جعبه. با این حال، دستیابی همه قیمت ها در بازار را می توان برای یک فرد تا حدودی دشوار کرد. شما هم نیاز به استخدام تحلیلگران داخلی دارید یا یکی از بهترین ابزار RepricerExpress را به کار ببرید. این ابزار به شما کمک می کند که فروش آنلاین خود را افزایش دهید و سود کلی کسب و کار خود را از طریق قیمت های رقابتی افزایش دهید. همانطور که می دانید، قیمت مناسب یک عامل مهم رانندگی فروش است که به بازاریابان آنلاین کمک می کند تا جعبه خرید را در آمازون برنده شوند. شما می توانید استراتژی های قیمت گذاری خود را با قوانین اساسی و پیشرفته آزادانه سفارشی کنید، قیمت های کم و حداکثر را برای اعمال تغییرات به قیمت گذاری در یک لحظه تنظیم کنید.

  • Semalt آمازون جستجوگرها

به عنوان یک بازرگان آنلاین، شما باید بیش از فروش و سایر فرآیندهای تجارت الکترونیک خود فکر کنید. این جایی است که متخصص هستید.با این حال، فروش نمیتواند از هر کجا بیرون بیاید. برای جذب ترافیک به محصولات خود در آمازون، شما باید در بهینه سازی لیست خود و دید آن در گوگل SERP کار کنید. Semalt Amazon SEO در تلاش است تا این کار را برای شما انجام دهد. با استفاده از این ابزار، شما ترافیک Google را به صفحه آمازون خود دریافت خواهید کرد، و فروشندگان را در این پلتفرم با کمک کاربران از جستجو افزایش دهید. کارشناسان SEO Semalt سطح آمازون صفحه خود را پیاده سازی تکنولوژی منحصر به فرد از ساختمان backlink عظیم. در نهایت، آنها صفحه Google محصول شما را با عبارات کلیدی که باید فروشگاه خود را به نتایج جستجوی TOP بازگردانند، مرتبط کند.

  • AMZTracker

AMZTracker ابزار است که به بالا بردن محبوبیت محصول و آگاهی از نام تجاری خود را در آمازون از طریق جامعه معاملات Vipon کمک می کند. این پلت فرم به صورت روزانه تعداد بی شماری از خریداران را دریافت می کند. هنگامی که محصولات خود را به این پلتفرم خرید اضافه می کنید، سیل مشتری های جدید را می گیرید که می تواند سرعت فروش شما را افزایش دهد. به احتمال زیاد این محصولات احتمالا بهترین رتبه بندی را برای یک دوره طولانی دارند.

علاوه بر این، این ابزار به شما کمک می کند تا کسب و کار آمازون خود را به شما ارائه عملکرد تست محصول جامع. برای موفقیت در این پلتفرم معاملاتی، همیشه باید در مورد فروش محصولات مرتبط با توازن جدید قرار بگیرید. ابزار AMZTracker به شما کمک می کند تا بهترین محصولات فروش جدید را شناسایی کرده و اطلاعاتی در مورد بازارهای داغ با رقابت کم ارائه دهید Source .

December 7, 2017