Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگو چگونه می توان لینک ها را برای وب سایت جدید من بدست آورد؟

1 answers:

قبل از نشان دادن اینکه چگونه برای به دست آوردن لینک ها برای وب سایت جدید خود، اجازه دهید با یک takeaway کمی شروع شود. ارزش واقعی یک لینک با کیفیت برای جستجوگرها چیست؟ منظورم این است که تا زمانی که موتورهای جستجوی گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها و وبلاگ ها از محبوبیت پیوند استفاده می کنند، لینک های با کیفیت برای جستجوگرها تبدیل به یک کالای تجاری خوب شده اند. اما اخیرا موتور جستجوی بزرگ جهان، همه فروشندگان پیوند را مجبور به رفتن به زیر زمین کرده است. چرا؟ به سادگی به این دلیل که در حال حاضر خرید لینک ها برای بهبود رتبه بندی جستجو وب سایت یا وبلاگ شما بیشتر شناخته شده نیست که مطابق با دستورالعمل های اصلی وب سایت گوگل است.

به این ترتیب، اجازه دهید من برخی از شماره های سرد من بعد از رسیدن به چیزی حدود 250 وبلاگ و شبکه های آنلاین در ارتباط با ساختمان لینک پرداخت به من نشان می دهد. بنابراین، قبل از فکر کردن در مورد چگونگی به دست آوردن لینک ها، توصیه می شود حداقل موارد زیر را در نظر داشته باشید. در اینجا یک لیست کوتاه از یافته های من است:

  • کیفیت لینک با بالاترین رتبه PageRank از PR1-2 وب سایت ها و وبلاگ ها معمولا برای 30 دلار به حدود 120 دلار در هر ماه فروخته می شود. به این ترتیب، به احتمال زیاد به لینک ها از نوار کناری و پاورقی دسترسی خواهید داشت. اما نکته این است که این نوع لینک ها در حال حاضر اغلب توسط گوگل به عنوان یک طرح به طور قطع دستکاری ساختمان لینک، به رسمیت شناخته شده است، بنابراین گاهی اوقات برای مجازات رتبه بندی شدید.
  • شایع ترین صنایع کسب و کار و بازار های رقابتی که PBN ها (شبکه های خصوصی وبلاگ ها) لینک های فروش می کنند عبارتند از: مسافرت، تناسب اندام، مد، مالی و بازاریابی. شما احتمالا به دنبال لینک های متن محرمانه متن از انتخاب خود را خارج وجود دارد. و هیچ تخمین دقیق هزینه ای مانند قیمت گذاری وجود ندارد، همواره وابسته به معیارهای منبع لینک است.
  • در اینجا این است که چگونه آماده دریافت لاین ها برای وب سایت من شدم - فقط نگاهی به کل کل من از کلیه 250 وبلاگ و شبکه های آنلاین درخواست شده دارم. تقریبا 50 نفر از آنها موافقت کردند که آنها دارای لینک های با کیفیت برای فروش هستند. 20 اصرار داشت که آنها هیچ لینک پرداختی نداشته و با این نوع خدمات سروکار ندارند. و بقیه آنها بدون پاسخ واقعی باقی ماندند.
  • در نهایت، تقریبا نیمی از آن 50 وب سایت و وبلاگ که تأیید کردند که لینک های جستجوگر اینترنتی برای فروش توافق کرده اند تا با من معامله کنند.

خوب، همانطور که می بینید - موضوع خود را در مورد چگونگی به دست آوردن لینک ها در واقع از این سوال است. منظورم این است که هیچ نظری ندارم که شما به راحتی می توانید لینک ها را برای وب سایت جدید خود خریداری کنید، البته با توجه به این که همه خطرات بالقوه خود را برای یک مجازات رتبه بندی برای آن تعیین می کنید. بنابراین، اگر هنوز میخواهید قماربازی کنید، در اینجا چگونگی به دست آوردن لینکهای امنترین راه ممکن است. ابتدا و ابتدا طرح های زیر را در نظر بگیرید:

  • وبلاگ نویسی مهمان - گرفتن پست های مهمان یا مقالات با برخی از وبلاگ نویسان دیگر احتمالا امن ترین راه برای خرید لینک ها برای وب سایت یا وبلاگ جدید است.
  • نظرات حمایت کننده - بسیار شبیه وبلاگ نویسی مهمان، تنظیم برخی از نظرات حمایت شده با صنعت مربوطه یا وبسایت خاص یا خاص وبلاگ (مدیر) همچنین می تواند به شما یک لینک با کیفیت در عوض.
  • بررسی محصولات - خود توضیحی، به عنوان تنها چالش برای شما برای دیدار کردن وجود دارد شناسایی منبع شخص ثالث حق کاملا مربوط به تو رفتگی در دیوار شما و یا موضوع بحث است Source .
December 7, 2017