Back to Question Center
0

چگونه برای تبدیل شدن به یک رهبر در صفحه جستجوی محصول آمازون؟

1 answers:

هر روز میلیون ها نفر از مشتریان بالقوه خود یک جستجوی محصول را در آمازون انجام می دهند. سوال این است که چگونه محصولات خود را برای مشتریان هدفمند خود قابل ملاحظه قرار دهیم و آنها را پیشنهاد خود را در میان پیشنهادهای مشابهی از رقبای طاقت فرسای بازار خود انتخاب نماییم.

آمازون یک پلت فرم بسیار مفید برای تجار آنلاین است که هر کس می تواند میلیون ها دلار را افزایش دهد. با این حال، در اینجا در زندگی واقعی مانند تبدیل شدن به یکی از فروشندگان TOP، شما باید زمان، تلاش و پول خود را برای تقویت موقعیت خود سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این، شما همیشه باید تمام تغییرات الگوریتم آمازون و نوآوری را دنبال کنید.

در این مقاله ما آخرین بروز رسانی الگوریتم آمازون را مورد بحث قرار خواهیم داد. این اتفاق در اکتبر 2016 اتفاق افتاد و روزی که آمازون شرایط خدمات خود را تغییر داد. این به روز رسانی بسیاری از گمانه زنی ها و بحث ها را با جامعه فروشندگان آمازون ایجاد کرد. برخی از بازرگانان آنلاین موقعیت و محبوبیت خود را در SERP آمازون از دست داده اند، در حالی که دیگران شانس بیشتری برای فروش خود را افزایش دادند.

بنابراین، ابتدا اجازه دهید اولین بار در مورد چگونگی به روز رسانی الگوریتم آمازون قوانین بازی رتبه بندی آمازون را تغییر دهیم و شانس گرفتن سود از آن چیست؟

تغییرات جستجو در محصولات آمازون ناشی از TOS

با توجه به داده های تحقیق ارائه شده توسط Review Kick، ما بررسی تاثیر تغییر شرایط خدمات در فروشندگان آمازون . این تحقیق نشان داد که در میان 6000 محصول، تنها 25 درصد خرده فروشان نظرات خود را از دست دادند. دسته بندی هایی که به طور قابل ملاحظه ای توسط TOS تحت تاثیر قرار گرفت شامل آشپزخانه و غذاخوری، الکترونیک، بهداشت و مراقبت شخصی، کودک، زیبایی و غیره می باشد

به این معنی است که بازار بازار با درصد بالاتری از رقابت بالاتر از دیگران. طبق داده های آماری، محصولاتی که میزان قابل توجهی از بررسی ها را قبل از تغییر TOS تمایل دارند درصد کمی بیشتر از بررسی خود را از دست بدهند. لازم به ذکر است که هیچ دسته خاصی برای حذف انتخاب نشده است. بازخورد از دست رفته برخی از محصولات باعث کاهش رتبه بندی و رتبه بندی ستاره شد..

همانطور که معلوم شد، بیشتر فروشندگان آمازون تحت تأثیر قرار نگرفتند. فقط کسانی که صدها هزار بررسی در میان محصولات خود را تولید کرده اند توسط TOS آمازون تحت تاثیر قرار گرفت. این بدان معنی است که محصولات هدفمند آمازون در بررسی محصولات تکان دهنده بود. اخیرا قانونی بود که شمار زیادی از بررسیها را در مورد محصولات آمازون ایجاد کرد. با این حال، بعد از آخرین بروزرسانی الگوریتم آمازون، استراتژی بهبود کارآیی دیگر نیست.

با این حال، آیا به این معنی است که ما نیازی به اجرای تبلیغات یا کار تحت بهبود سرعت فروش نیستیم؟ این سؤالات نیاز به پاسخ فوری دارند زیرا برخی از بازرگانان آنلاین از تلاشهای تبلیغاتی و بهینه سازی تلاش می کنند.

Do's and Don'ts

در پرتو آخرین بروزرسانی الگوریتم آمازون، تاکتیک های بهینه سازی زیر بدون شک صدمه به نام تجاری و رتبه صفحه شما را آسیب خواهد دید.

امروزه شما نمیتوانید مشتریان خود را برای ایجاد بررسی برای محصولات خود انگیزه دهید. هیچ راهی برای پرسیدن مشتریانتان برای بررسی خوب در برابر هدیه یا تخفیف وجود ندارد. همه چیز باید به صورت طبیعی و ارگانیک انجام شود. در غیر این صورت، تمام بررسی های شما حذف خواهند شد و پس از آن تمام تلاش های شما هدر خواهد رفت. علاوه بر این، فروشندگان نمیتوانند مشتریانی را که کد کوپن دریافت می کنند، ردیابی کنند تا بررسی کنند که آیا یک بررسی را ترک کنند یا نه.

همه این اقدامات ممنوعه به محدود کردن تعداد بررسی های جعلی، پرداخت شده و یا انگیزه کمک می کند. با این حال، هنوز مجاز به تشویق کاربران به ترک بررسی های آلی و صادقانه در مورد تجربه خرید خود هستند Source .

December 7, 2017