Back to Question Center
0

برای محصولات نرم افزار آمازون محصول نرم افزار انتخاب طرفدار چه چیزی است؟

1 answers:

انواع مختلفی از نرم افزار جستجوی محصولات مختلف آمازون، قیمت گذاری، بهینه سازی و ابزار مدیریت موجودی امروز در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها در دسترس هستند و دیگران به اشتراک های ماهانه / سالانه یا هزینه های استفاده در زمان واقعی می پردازند. اما این چیزی است که سهم شیر از این ابزار بهینه سازی و نرم افزار Finder محصول آمازون نسخه های پایه ای را دریافت کرده اند که هنوز هم می توانند به صورت رایگان استفاده شوند و تمام کارکردهای لازم را حفظ کنند. البته، برای استفاده از یک تصویر پر از چربی شما معمولا باید پول نقد پرداخت کنید، اما این به این معنی نیست که چنین توسعه دهندگان فقط حرص و طمع هستند. و اجازه دهید در نهایت به نقطه - در زیر من قصد دارم به شما نشان می دهد انتخاب فروشنده طرفدار خود را برای نرم افزار محصول یاب آمازون. توجه داشته باشید، من فقط به اشتراک گذاشتن برخی از تجربه قبلی خود را در زیر - و هیچ اتاق برای آگهی های بازرگانی وجود دارد. فقط یک پلت فرم تجزیه و تحلیل تنها استفاده شده است که راه سختی را آزمایش کرده و در پشت خود تجربه کرده است - این همه.

انتخاب حرفه من برای چیزی بیشتر از آمازون نرم افزار جستجوگر محصولات

برای در نظر گرفتن شما، سلامت پلت فرم analytics Sellics برای فروشنده معامله فروشنده و حتی بزرگترین چند ملیتی مارک های خرده فروشی در آمازون. من Sellics را خیلی دوست داشتم فقط به این دلیل که این یک راه حل همه جانبه است که همه چیز لازم برای اجرای یک تجارت کاملا قطعی حمل و نقل در آمازون را دارد - یکپارچه به یک پلتفرم قدرتمند. من آن را به عنوان اولین محصول یاب نرم افزار محصول آمازون سعی کردم، اما به نظر می رسید که یک زرادخانه واقعی با مجموعه ای گسترده از کمک های آنلاین کمی آنلاین است. و آنها چیزهایی را به طور قطع ساده تر می کنند - یعنی برای رتبه بندی آمازون و بهینه سازی لیست محصولات، موجودی و مدیریت بازاریابی محصول، کنترل قیمت و ردگیری رقبا با عملکرد بالا، با قوی ترین طرف ها به دنبال آن، و ضعیف ترین نقاط برای جلوگیری از بودن در همه هزینه ها

و در اینجا زمانی است که من قصد دارم با غرور با نگاه مرسوم من، به سرانجام به شما برخی از ویژگی های اصلی خود را به طور خلاصه نشان می دهد:

  • فروش و سود - عملکرد واقعی تولید درآمد خود را با اتصال حساب مرجع فروشنده خود بررسی کنید. و جریان واقعی اطلاعات فروش خود، هزینه ها، برداشت ها، و همچنین نرخ تبدیل - برای هر محصول و هر زمانی که می خواهید، را ببینید.

  • درآمد Dashboard - جریان خودکار داده ها و دستی در زمان واقعی از قبیل هزینه آمازون، PPC و promos هزینه ها، فرود محصول، و غیره هر یک از این بینش ارزشمند به صورت یکپارچه به مرکز فروشنده شما یکپارچه می شود تا همیشه در دست باشد.
  • بهینه سازی رتبه بندی و پیگیری مسابقه - کار بر روی کلمات کلیدی و بهینه سازی لیست محصول به سادگی و به آسانی. افزایش فروش خود را، پیگیری و معیار هر معیار در برابر مخالفان رتبه بندی در بازار خود را. تست های مختلف را با تست سخت A / B سخت تست کنید.
  • محصولات تحقیق و کنترل موجودی - زمان دقیق برای هر سفارش عرضه بعدی را بدانید تا موفقیت شما در آمازون بیشتر کنترل شود و هرگز از لوازم خارج نشود. و اگر شما در نهایت آماده گسترش هستید، متوجه شوید که در حال حاضر سودآورترین است و دسترسی منحصر به فرد به هر معیار برندهای برآورد شده - تنها در چند کلیک است Source .
December 7, 2017