Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه توانستید ترافیک را به فهرست آمازون خود هدایت کنید؟

1 answers:

اگر شما هنوز هم تعجب می کنید و می خواهید بدانید چگونه می توانید ترافیک را به فهرست آمازون خود هدایت کنید، احتمالا قبلا خودتان را برای موفقیت تنظیم کرده اید. و اجازه دهید آن را در یک بار - هدف نهایی شما این است برای رتبه بندی کلیدی هدف اصلی (یا عبارت کلیدی بلند مدت) به عنوان آلی برتر آیتم های ارائه شده برای فروش. در واقع، هیچ راه دیگری برای ردیابی ترافیک در لیست آمازون شما وجود ندارد، مگر اینکه با موفقیت از یک فرایند نسبتا متشکل از تحقیقات کلید واژه انجام دهید. به سادگی، شما باید فهرست محصول خود را قرار دهید و بهینه سازی آن برای کلمات کلیدی حقوقی که اغلب توسط خریداران واقعی استفاده می شود، به طوری که تطابق شما با آن و از این رو نیز بالاترین تقاضا باشد.


و ابزارهای زیادی برای کمک به شما وجود دارد. اما من شخصا یک زن و شوهر از بهترین راه حل ها را پیدا کردم. در زیر می خواهم برخی از تجربه قبلی خود را برای شما به اشتراک بگذارم تا بتوانید مطمئن شوید که چگونه به ترافیک خود در فهرست آمازون خود هدایت کنید - با راهنمایی کوتاه و آسان زیر. علاوه بر این، شما مجبور نیستید که یک پوند را پرداخت کنید، فقط به این دلیل که من به آن ابزار نرم افزار قدیمی که توسط پیشگامان جستجو در جهان اختصاص داده شده است اختصاص داده شده است. به طور جدی. منظورم اینه که من امروز به شما نشان می دهم که ابزار کلید واژه ساله که تقریبا پنج سال پیش ساخته شده بود به نظر می رسید امروز ما آن را می دانیم.

شروع تحقیقات پایه با کلمات کلیدی هدف اصلی

در اینجا نحوه هدایت ترافیک به لیست محصولات آمازون شما را توصیه می کنم - من توصیه می کنم با استفاده از ابزار برنامه ریزان گوگل Google، یک kickstart بگیریم. اولین گام در راه تکمیل کار، یک کارآمد است - همه چیز شما نیاز دارید که کلید واژه اصلی را در نوار جستجو وارد کنید تا فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط با بالا نمایش داده شود. فراموش نکنید، با این حال، شما باید توسط ایده های کلمات کلیدی (نه ایده های Adgroup!) جستجو کنید.

در اینجا مهمترین داده های شما برای توجه دقیق تر به آن است:

  • کلید واژه های مرتبط با مرتبط بودن - نشان دهنده این است که لیست اصلی مرتبط با بالا کلمات کلیدی ابتدا از Google Keyword Planner Tool برداشت شد. خودشه.

  • میانگین میانگین ماهانه جستجو - البته حجم واقعی در آمازون، مسلما همان چیزی نیست که شما دارید به احتمال زیاد با این همکار آنلاین گوگل نشان داده می شود. با این وجود، تعداد نسبی فرض شده به طور قطع به اندازه کافی خوب خواهد بود که شما بتوانید حس کنید چگونه به ترافیک خود در لیست آمازون خود هدایت کنید و اولویت بندی کلمات کلیدی درست را انجام دهید.
  • پیشنهادی پیشنهاد شده در مسابقه - در صورت تمایل در این بخش، این بخش را امتحان کنید. اما اگر شما قبلا یک وب سایت را اجرا کرده اید، احتمالا می دانید که این ستون هایی که برای ایجاد آگهی های AdWords طراحی شده اند، هیچ ارتباطی با لیست محصولات شما در آمازون ندارند. با این حال، با توجه به اینکه شما تازه کار نیستید، این بخش می تواند برای شما به طور قطع مفید باشد. منظورم این است که البته باید یک داده قطعا ارزشمند داشته باشید، البته اگر بخواهید ترافیک به خصوص پرداخت شده را به صفحات خود هدایت کنید Source .
December 7, 2017