Back to Question Center
0

چگونه نتایج جستجوی Amazon را تضمین کنیم؟

1 answers:

برای رسیدن به نتایج جستجوی آمازون یکی از بزرگترین آرزوهای خرده فروشان آنلاین است. رتبه بندی صفحه اول می تواند تعیین کند که آیا ما فروش 30 + موارد در روز یا 1 تا 5 مورد در روز داشته ایم. دلایل زیادی وجود دارد که چرا در نتایج جستجوی Amazon اهمیت دارد. آنها شامل افزایش فروش، خرید جعبه خرید آمازون، ارتقاء آگاهی از نام تجاری و غیره هستند.

برای غلبه بر صفحه نتایج جستجوی آمازون، شما باید رقبای خود را تحت الشعاع قرار دهید و یک تصویر نام تجاری مثبت ایجاد کنید. شما باید برخی از قوانین طلایی و تکنیک های بهینه سازی روی حیله و تزویر را در TOP ببینید. علاوه بر این، همیشه باید از خودتان بپرسید «آیا آمازون می خواهید و چرا؟» و به نیازهای مشتری و خواسته های خود توجه داشته باشید. سعی نکنید این سیستم را بازی کنید چون شما در رتبه بندی از دست رفته خواهید افتاد.

در این مقاله، ما تنها راه های قانونی که می توانیم محصولات آمازون خود را تا بالاترین نتیجه جستجو جستجو کنیم، بحث خواهیم کرد. بنابراین، بیایید برویم

  • فروش محصولات با کیفیت بالا

ساده ترین مخفی از آمازون موفق فروشگاه این است که تنها کالاهای ارزشمندی را به فروش می رساند و ارزش واقعی خود را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. با توجه به نیازهای مشتری و بهترین تجربه آنها، قانون طلایی بهترین فروشندگان آمازون است. به همین دلیل است که شما باید مطمئن شوید که محصولاتی که شما آنها را فروخته یا قصد فروش دارید با کیفیت بالا هستند. جستجوگرهای آمازون باید بهترین تجربه مشتری را به عنوان مهمترین الگوریتم فیلتر کردن بهترین محصولات برای بهترین قیمت ها ارائه کنند. هر سال آمازون میلیون دلاری را از خرید مشتریان در این پلت فرم تجاری جهانی به دست می آورد. به همین دلیل مشتریان قوانین بازار آمازون تجارت الکترونیک را کنترل می کنند. بنابراین، اگر شما چیزی کم کیفیت را به فروش برسانید، هدف اصلی آمازون این است که محصولات خود را از SERP حذف کنید. و در نهایت، باید بدانید که اگر شما کالاهای کم کیفیت را به فروش می رسانید، دیگر عوامل رتبه بندی برای شما کار نخواهند کرد.

  • فروش بیشتر

فروش بیشتر به معنای رتبه بالاتر در صفحه نتایج جستجوی آمازون است. با توجه به الگوریتم رتبه بندی آمازون، تمام محصولات با حجم زیادی از فروش باید در TOP قرار گیرد، زیرا آنها احتمالا درآمد بیشتری را به آمازون می رسانند. رتبه فروش Amazon به عنوان شاخص سلامت اولیه عمل می کند و همانند رتبه PageRank در گوگل است. با این حال، لازم به ذکر است که رتبه بندی فروش همیشه با کلمات کلیدی مورد استفاده در جستجوی مرتبط نیست. این تنها حجم فروش یک محصول را نگه می دارد.

شما باید درک کنید که افزایش فروش یک ذهنیت است، اما هدف نهایی کسب و کار آمازون شما نیست. به عنوان یک مشتری آینده نگر، شما باید در درازمدت در نظر بگیرید و به دنبال فرصت هایی برای دریافت ترافیک هدفمند از منابع خارجی مانند Google، Bing و شبکه های اجتماعی و سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیک باشید. این به شما کمک خواهد کرد که رتبه بالاتر از رقبای رتبه بندی خود را بالاترین رتبه Source .

December 7, 2017