Back to Question Center
0

چگونه محصول خود را یکی از TOP جستجو در آمازون؟

1 answers:

آیا شما تا به حال تعجب آنچه که سه عامل اساسی که در درجه اول بر آمازون شما تاثیر می گذارد؟ مرتبط بودن، نرخ تبدیل و اعتبار محصول وجود دارد. این مقاله به روش های بهبود این عوامل رتبه بندی اولویت اختصاص دارد. ما در مورد چگونگی افزایش ارتباط صفحه محصول، نحوه افزایش نرخ تبدیل محصولات آمازون و نحوه ارتقاء نام تجاری خود بحث خواهیم کرد.

راه هایی برای ساخت محصولات خود را جستجو TOP در آمازون

افزایش ربط صفحه محصول

آمازون مراقبت از تجربه جستجوگر و تلاش می کند تا آنها را با بیشترین ارتباط با نتایج جستجوی خود در جستجوی آنها ارائه کند. این یکی از عناصر ضروری است که بر رتبه بندی شما در SERP آمازون تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که شما باید به منظور بهینه سازی فهرست خود توجه قابل توجهی داشته باشید، با توجه به جنبه های زیر:

  • عنوان

عنوان اولین چیزی است که جستجوگران آمازون می توانند مشاهده کنند در صفحه نتایج جستجو. شما احتمالا عناوین طولانی و غیر قابل خواندن را در آمازون با جزئیات و خصوصیات متعدد محصول دیده اید. باور کنید یا نه، چنین عناوین در آمازون بالاتر از عناوین کوتاه و دقیق قرار دارند. در اینجا شما باید بیشتر در مورد نحوه آمازون عنوان خود را قبول کنید تا مشتریان بالقوه خود را انجام دهید. شما می توانید عنوان خود را با حداکثر تعداد کلمات جستجو کنید که می توانید و بیشتر و بهتر. با انجام این کار، عنوان خود را توصیف می کنید و هر دو خزنده آمازون و جستجوگر را جذب می کنید.

  • نقاط گلوله

این بخش به منظور ارائه به مشتریان تمام اطلاعات احتمالی در مورد محصول ارائه می دهد. شما باید تمام بخش های توصیفی را برای پاسخ به تمام سوالات احتمالی احتمالی مشتریان خود پر کنید. علاوه بر این منطقی است که کلمات کلیدی مورد نظر خود را در آن اضافه کنید.

  • توضیحات

توضیحات محصول یک اصطلاح به اصطلاح تابع ذکر شده است.

  • نام تجاری و سازنده

As یک قاعده، کاربران تمایل دارند که بر نتایج جستجوی مارکتری بیشتر از پیشنهادات خرده فروشان شخصی کلیک کنند. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که برخی از کاربران به دنبال محصولات ویژه مارکدار با شماره تولید کننده هستند. برای جلوگیری از از دست دادن مشتری بالقوه، باید این را اضافه کنید شماره

  • مشخصات

مشخصات یکی دیگر از بخش های آمازون قابل توجه است. از کارکرد محصولات متفاوت است. در اینجا باید اطلاعات فنی و فیزیکی مربوط به مواد خود را ، فی، اندازه، وزن، رنگ، تاریخ تولید، مشخصات فنی و غیره

  • دسته بندی ها و زیر شاخه ها

نتایج جستجوی آمازون بر اساس محدوده دسته بندی ارائه می شود. به همین دلیل است که شما نیاز به اضافه کردن محصول خود به مقوله ها و زیر شاخه های مربوطه دارید. این شانس های شما را برای مشتریان بالقوه شما افزایش می دهد و فروش خود را افزایش می دهد.

  • اصطلاح جستجو

آمازون تاجران آنلاین را با حداقل پنج زمینه جستجوگر فراهم می کند. شما باید از هر کدام از آنها بهره مند شوید، جالب تر است که شرایط جستجوی مناسب تر و هدفمند تر را داشته باشید. با این حال، شما باید از اشتباهات زیر جلوگیری کنید: تکرار واژه ها، مترادف ها یا املای جایگزین Source .

December 7, 2017