Back to Question Center
0

سقوط صفحه وب: نکات مفید Semalt

1 answers:

امروزه داده ها می توانند مهمترین دارایی شما شوند. به همین ترتیب، هرگز یک ایده خوب نیست که اجازه دهید آن را به دست رقبای خود بیاندازیم. با این حال، گاهی اوقات می تواند به دلیل جلوگیری از این امر به دلیل خراب شدن صفحه نمایش، چالش برانگیز باشد. این یک تکنیک است که برای سال ها استفاده از داده ها از صفحات وب مورد استفاده قرار گرفته است.

این روش دو مشکل مهم را برای یک شرکت ایجاد می کند. اول از همه، داده ها را می توان برای به دست آوردن مزیت بیش از کسب و کار شاید با کاهش قیمت ها و نیز به دست آوردن اطلاعات در مورد محصولات استفاده می شود. همچنین، اگر به طور مداوم انجام می شود، این روش همچنین ممکن است عملکرد وب سایت را کاهش دهد.

به طور کلی، برداشتن صفحه نمایش یک مفهوم است که توسط برنامه های شبیه سازی ترمینال اولیه چند دهه پیش ایجاد شده است. این تکنیک برنامه ای است که اطلاعات را از صفحه نمایش هایی که در ابتدا برای مشاهده توسط انسان طراحی شده است، استخراج می کند. این برنامه وانمود می کند که انسان است و داده ها را می خواند، اطلاعات جمع آوری شده و پردازش آن را برای ذخیره سازی می کند.

این تکنیک در طول سالها به طور قابل ملاحظه ای پیشرفت کرده است، به ویژه با اختراع خزنده وب..به عنوان مثال، وب سایت های مقایسه قیمت، حتی با توسعه خرده فروشی صفحه نمایش خرده فروشی، حتی بیشتر شد. این وب سایت ها از برنامه هایی استفاده می کنند که از خرده فروشی خرده فروشی های معمولی بازدید می کنند تا آخرین قیمت ها و همچنین اطلاعات مربوط به دسترسی به محصول یا خدمات را بدست آورند. این داده ها پس از آن در یک پایگاه داده ذخیره می شوند و برای ارائه بررسی های مقدماتی از چشم انداز خرده فروشی الکترونیکی استفاده می شود.

انهدام صفحه نمایش رقابتی انواع مختلفی از تاثیرات منفی بر سیستم های فناوری اطلاعات یک شرکت دارد، زیرا این فقط یک نمونه دیگر از ترافیک ناخواسته است. مطالعات اخیر ثابت کرده اند که حداقل 61 درصد از کل ترافیک توسط ربات ها تولید می شود. این رباتها منابع حیاتی و همچنین پهنای باندی که برای کاربران وب واقعی طراحی شده اند، که باعث افزایش سرعت تأخیر برای مشتریان واقعی می شود، مصرف می کنند.

غربال کردن صفحه نمایش به مدت طولانی ادامه دارد. با این حال، تا همین اواخر، قربانیان این رفتار شروع به واکنش نشان نمی دهند. برخی از آنها ادعا می کنند که کارهای تجاری ناسازگار و نقض کپی رایت را در بر می گیرد، در حالی که شرکت هایی که با استفاده از آزادی اطلاعات از خود دفاع می کنند، از خود دفاع می کنند.

بسیاری از صاحبان وب سایت ها به نوشتن سیاست های استفاده در صفحات وب خود که به تدریج تهاجمی را ممنوع می کنند، متوسل شده اند. متأسفانه، آنها نمیتوانند این سیاستها را به اجرا درآورند، و به نظر میرسد که این مشکل در آینده به زودی در حال نزول است.

چند سال پیش، eBay یک API ارائه داد که اجازه می دهد scrapers خوب برای دسترسی به داده های شما باشد. با این وجود، برداشت مخرب اطلاعات برای استفاده از مزیت رقابتی متوقف نخواهد شد. تنها دفاع واقعی می تواند با استفاده از تکنولوژی که می تواند بازدید کنندگان غیر انسانی را به وب سایت شما متصل کند، به دست می آید. این اجازه می دهد کاربران واقعی برای دسترسی به وب سایت خود را در حالی که مسدود کردن خزنده از ایجاد صدمه Source .

سایر روش های موثر دیگر که می تواند با استفاده از تکنیک هایی مانند هوش شهرت IP، شناسایی منبع جعلی IP، تجزیه و تحلیل رفتار پاسخ-درخواست پاسخ، ارزیابی سطح تهدید در زمان واقعی و مکان جغرافیایی اجرای

December 7, 2017