Back to Question Center
0

Semalt: نحوه استفاده از پایتون برای خرد کردن یک وب سایت؟

1 answers:

داده ها نقش مهمی را در تحقیقات بازی می کند، آیا این کار را نمی کند؟ این می تواند به یک روش جدید برای نگاه کردن به چیزها و ایجاد بینش های دیگر منجر شود. بدترین چیز این است که اطلاعاتی که شما دنبال آن هستید معمولا به آسانی در دسترس نیست. شما می توانید آن را در اینترنت پیدا کنید، اما ممکن است در فرمت قابل دانلود نباشد. در چنین مواردی، می توانید از تکنیک Web scraping برای برنامه ریزی و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود استفاده کنید.

رویکردهای چندگانه و زبان برنامه نویسی وجود دارد که می تواند از طریق این فرایند مفید باشد. این مقاله به شما در مورد چگونگی استفاده از زبان پایتون برای تکه تکه کردن سایت هدایت خواهد کرد. شما در مورد بهره برداری از صفحات وب به اطلاعات زیادی دست خواهید یافت. شما همچنین خواهید دید که چگونه توسعه دهندگان ساختار داده ها در هر وب سایت.

بهترین نقطه شروع دانلود و نصب توزیع Python Anaconda در ماشین محاسبات شما است. شما همچنین می توانید برخی از آموزش ها در مبانی این زبان برنامه نویسی را بیابید. بهترین مکان برای راه اندازی می تواند Codecademy باشد، مخصوصا اگر شما در این زمینه هیچ نظری ندارید.

این راهنما از سایت لیست فهرست های موجود در کشور Polk برای زندانیان استفاده می کند. ما شما را در مورد چگونگی استفاده از یک اسکریپت پایتون برای استخراج لیستی از زندانیان راهنمایی می کنیم و اطلاعاتی مانند شهر محل اقامت و مسابقه برای هر زندانی را دریافت می کنید. کل اسکریپت که ما از طریق آن در اختیار شما قرار می دهیم در GitHub ذخیره و باز می شود..این یکی از پلتفرم های محبوب آنلاین است که اجازه می دهد به اشتراک گذاری کدهای رایانه. کدها یک لیست طولانی از تفسیر دارند که می تواند برای شما مفید باشد.

هنگام برداشتن هر سایت، اولین ابزار برای جستجوی یک مرورگر وب است. بسیاری از مرورگرها ابزارهای بازرسی HTML را برای کمک به بالا بردن موتورهای خنک کننده و درک ساختار صفحه به کاربران ارائه می دهند. نحوه دسترسی به هر ابزار متفاوت از یک مرورگر به دیگری است. با این حال، اصلیترین منبع «صفحه نمایش دیدگاه است، و شما می توانید آن را با راست کلیک بر روی صفحه به طور مستقیم دریافت کنید.

همانطور که مشاهده میکنید منبع HTML این صفحه، بهتر است فهرست جزئیات لینکهای مربوط به زندانی را در سطرهای جدول فهرست کنید. گام بعدی نوشتن یک اسکریپت است که ما برای استفاده از این اطلاعات استفاده می کنیم. دو بسته پایتون که ما در فرآیند بلند کردن سنگین استفاده می کنیم سوپ و درخواست های زیبا است. اطمینان حاصل کنید قبل از شروع به اجرای کد، آنها را نصب کنید.

اسکریپت وب خراب خواهد سه چیز انجام دهد. این شامل بارگذاری صفحات لیست و استخراج پیوندها به صفحات جزئیات، بارگیری هر صفحه جزئیات و استخراج داده ها و چاپ داده های استخراج شده بسته به نحوه فیلتر کردن آن مانند شهر محل اقامت و مسابقه است. هنگامی که شما این را درک می کنید، گام بعدی شروع کردن فرایند برنامه نویسی با استفاده از سوپ زیبا و درخواست ها است.

اولا، به طور منطقی لیست فهرست زندانیان را با استفاده از URL درخواستها بارگیری کنید و سپس از سوپ زیبا برای پوشاندن آن استفاده کنید. پس از آن، پیوند را به صفحات جزئیات متصل می کنیم و از طریق هر ردیف حلقه می کنیم. پس از تجزیه جزئیات جزئیات زندانی، گام بعدی این است که جنسیت، سن، نژاد، زمان رزرو و ارزش اسم را به فرهنگ لغت استخراج کنید. هر زندانی فرهنگ لغت خود را دریافت خواهد کرد و تمام واژه نامه ها به لیست زندانیان افزوده می شود. در نهایت، قبل از اینکه شما در نهایت لیست خود را چاپ کنید، حلقه را بر روی مقادیر مسابقه و شهر قرار دهید Source .

December 7, 2017