Back to Question Center
0

Web Scraping چیست؟ Semalt کارشناس توضیح می دهد

1 answers:

Web scraping فرآیند استخراج داده ها به صورت عمده از سایر وب سایت ها است. این مانند تحقیق وب است و داده های موجود می توانند به طور خودکار به یک فایل کامپیوتری محلی ذخیره شوند. امروزه مردم می توانند تمام داده های جمع آوری شده را در کامپیوتر خود تنها با یک کلیک یک دکمه ذخیره کنند. بسیاری از کسب و کارها، و همچنین افراد، از این نوع روش به دلایل مختلف مانند لیست نام و یا محصولات استفاده می کنند. اما آنها باید مراقب باشند که مجلات را مجددا منتشر نکنند یا مجددا به فروش برسانند زیرا این یک اقدام قانونی نیست.نمونه های Web Scraping

امروزه بسیاری از مدیران سعی می کنند شماره ای را پیدا کنند از چیزهای مفید در اینترنت. برای مثال، با استفاده از خراشیدن وب، مدیر فروش میتواند منابعی ارزشمندی برای انجام کار خود پیدا کند. این یک روش بسیار موثر است. به جای تلاش برای کپی کردن تمام داده ها، مانند لیست نام ها و اطلاعات تماس، مدیران و رهبران تیم می توانند از یک ربات وب خراب کننده برای جمع آوری تمام داده هایی که نیاز به رایانه خود دارند استفاده کنند. آنها حتی می توانند URL های خاصی را جمع آوری کنند، که می تواند به آنها در پیدا کردن اطلاعات خاص کمک کند..

صنایع مالی و وب

صنایع Fintech بسیاری از وب کم کردن را برای یافتن همه اطلاعات لازم مورد نیاز خود استفاده می کنند. با استفاده از خراش دادن وب، یک موسسه مالی سعی می کند سود بیشتری را بدون خطرات به همراه داشته باشد و تنها راه آن این است که بدانید بیشتر از دیگرانی که تلاش می کنند همان کاری را انجام دهند. اطلاعات بیشتر یک موسسه مالی جمع آوری می شود، سودآورتر خواهد بود. یکی از موفق ترین راه های کسب و کارهایی که تلاش می کنند سودآوری باشند، این است که سرویس های بلومبرگ را به اشتراک بگذارید تا بتوانید به تمام داده های اولیه دسترسی داشته باشید و از رقبای خود بهتر باشد. این به طور عمده به این دلیل است که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ بر روی وب خراشیده میشوند؛ آنها به دنبال بهترین داده ها هستند تا اشتباهات کمتری داشته باشند و بتوانند سود خود را به حداکثر برسانند.

وب سلب کردن مردم را به انجام تحقیقات عموم

وب خراب کردن همچنین می تواند به بسیاری دیگر از مردم، به عنوان محققان یا موسسات مانند دانشگاه ها و دولت ها برای انجام تحقیقات و جمع آوری تمام اطلاعات لازم آنها نیاز. به عنوان مثال، بسیاری از دانشمندان می توانند اطلاعات واقعا عالی را برای ایجاد یک پرونده قوی برای تحقیقات خود پیدا کنند.

چگونه مردم می توانند با Web Scraping شروع کنند؟

جمع آوری داده های مختلف از وب سایت ها می تواند یک کار دشوار باشد. افرادی که فقط با استفاده از وب شروع به کار می کنند، باید از نرم افزار موثر وب حذف شده مانند Dexi.io استفاده کنند. این ابزار مبتنی بر مرورگر، کاربران را قادر می سازد تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در زمان واقعی جمع آوری کند و همچنین امکان ذخیره اطلاعات خود را به طور مستقیم به Box.net و Google Drive را ذخیره می کند.

وب خراب کردن ابزار بسیار موثر و ساده است. این به مردم امکان می دهد تا تمام اطلاعاتی را که نیاز دارند در هیچ زمانی استخراج کنند Source .

December 7, 2017