Back to Question Center
0

jsoup: Java Scrapper Java - مرور سمیالت

1 answers:

jsoup یک مخزن جاوا است که HTML را اجرا می کند. این مجهز به یک API کارآمد و موثر است که داده ها را جمع آوری، تجزیه و تحلیل و مدیریت می کند، با استفاده از روش های DOM، CSS و جی کوئری مورد نیاز.

با برنامه نویسان jsoup و طراحان وب می توانند اسناد را از فایل های منبع وب بدون تغییر ساختار فایل های منبع ایجاد کنند. پس از بازیابی فایل ها، با استفاده از jsoup کاربران می توانند کلیه عناصر ساختار یا اجزای عناصر را با اضافه کردن یا اصلاح عناصر یا محتوا یا هر دو، مجددا تنظیم یا طراحی مجدد نمایند.

ابزار با انعطاف پذیری گسترده ساخته شده است تا یک رابط برنامه نویسی انعطاف پذیر و استاندارد را برای کاربران در گستره وسیعی از محیط وب و برنامه های کاربردی فراهم کند. این به کاربر اجازه دسترسی لازم برای تغییر، حذف و یا اضافه کردن اجزای به مشتقات خود را می دهد.

jsoup می تواند داده ها را به قطعات کوچکتر برای ترجمه آسان به فرمت های دیگر decoding و تجزیه کند. داده های ورودی به صورت یک پیشرفت الگوریتمی استخراج می شوند که از کد دستورالعمل ساخته شده در مجموعه یا درخت مشتق شده تشکیل شده است. این ساخته شده است تا مفاهیم HTML را درک و ادغام کند، بنابراین می تواند اجزای فایل با انعطاف پذیری متناسب با ساختار کدگذاری را بازیابی کند. اون چطور انجامش میدهد؟ این کل صفحات وب را برای دسترسی و الگویی برای ضبط داده ها فرو می کند و کلاه می کشد. اگر مشتق اطلاعات امکان پذیر باشد، از طریق:

خراب کردن داده ها از پایین ترین سطح ساختار، تجزیه و تحلیل هر مولفه داده، از طریق ترکیب های متوسط ​​به بالای تجزیه یا درخت مشتق

jsoup یک راه حل موثر است که در طول چند ثانیه به دلیل طراحی برش لبه آن چندین عملیات پیچیده را تحت عمل قرار می دهد. فرایند معمولا شامل مراحل سه مرحله پایه از:

1. تقسیم کاراکترها و داده های استخراج شده

2. تفسیری که می تواند به وسیله زبان ماشین قابل خواندن و کامپایل شود و قادر به قرار دادن عناصر داده به ترتیب اولویت باشد و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تولید

3. عبارات الکترونیکی که بخش هایی از اطلاعات را تشکیل می دهند که از تنظیمات لازم، ارزش و ارتباط با کاربر است.

jsoup سازگار است و می تواند یک ساختار گسترده ای از اسکریپت های HTML، رابط زبان، برنامه ها و سند سبک از جمله RequireWewWW HTML5 را اجرا کند. آنها به طور مساوی قادر به حل ساختارهای HTML به همان مدل شیء اسناد می باشند به عنوان برنامه های کاربردی وب که برای استخراج، هدایت و ارائه داده ها و منابع اطلاعاتی در شبکه جهانی وب استفاده می شود.

jsoup توانایی:

  • خراب کردن و تجزیه کردن HTML از URL، فایل یا رشته
  • قرار دادن و استخراج داده ها با استفاده از DOM traversal یا CSS selectors
  • عناصر HTML، ویژگی ها و متن را افزایش می دهد
  • محتویات ارسال شده توسط کاربر را در برابر یک لیست سفارشی پاک کنید تا از حملات XSS
  • 45) ارائه یک HTML کامل

نرم افزار ساخته شده است برای حل همه انواع HTML بدون در نظر گرفتن پیکربندی: از ابتدایی و اعتبار، به برچسب سوپ نامعتبر: jsoup ساختار تجزیه دلخواه را ایجاد می کند Source .

December 7, 2017