Back to Question Center
0

Semalt Expert: وب سایت چیست؟

1 answers:

خدمات از بین بردن صفحه وب برای استخراج یا خراب کردن داده ها از وب مختلف استفاده می شود صفحات در وب جهانی، و همچنین شامل صرفه جویی در داده های استخراج شده در همه در یک پایگاه داده برای سهولت جستجو، مرتب سازی و فیلتر کردن. شما می توانید از این سرویس های وب استفاده کنید تا تمام اطلاعاتی را که از تمام صفحات وب سایت های منبع دریافت می کنید، از بین ببرید. سرویس همچنین شامل ذخیره داده ها در یک پایگاه داده، صفحه گسترده یا هر فرمت دیگر می باشد.

هرچه هدف شما باشد، این سرویس خراش داده می تواند آن را اداره کند. میخواهید قیمت رقبای خود را کنترل کنید؟ آیا می خواهید مقایسه معاملات یا کپی کردن پایگاه داده های محصول را انجام دهید؟ سرویس خرد کردن وب سایت همه چیز شما را نیاز دارد شما فقط باید مکان و عنصر مورد نیاز را مشخص کنید. داده ها نه تنها برای شما استخراج می شوند، بلکه به قالب مورد نظر شما تبدیل می شوند.

استخراج چهره های کوچک

این سرویس را می توان برای کشیدن یا فیلتر کردن چهره های کوچک متصل به محصولات خاص استفاده کرد. به عنوان مثال، سهام زیادی وجود دارد و قیمت ها و قیمت های آنها به طور مرتب تغییر می کند. اگر شما چندین سهام داشته باشید و یا علاقه مند به نظارت بر قیمت و نقل قول خود هستید، ممکن است لازم باشد از این سرویس استفاده کنید. همانطور که ارقام در سایت منبع تغییر می کنند، آنها نیز به سایت شما تبدیل خواهند شد. این باعث می شود که شما درد را از طریق فهرست طولانی مدت موجود در بورس نادیده بگیرید.

بسیاری از مردم معمولا نرخ وام مسکن را از شرکت های مختلف نظارت می کنند..چالش با این است که آنها اغلب چند وب سایت را بررسی می کنند. مقایسه مقادیر جداول جداگانه می تواند دشوار باشد. آنها باید بر روی تب بعد از تب کلیک کنند. اما این می تواند با سرویس های وب خراب شود. آنها می توانند آن را در یک صفحه به طور مرتب به روز رسانی داشته باشند. نظارت بر میزان وام مسکن در یک صفحه بسیار آسان تر انجام می شود. سرویس خرد کردن وب به شما کمک می کند تا میزان نرخ ها را از وب سایت های مختلف پاک کنید و تمام اطلاعات را در یک صفحه برای شما ذخیره کنید. به خاطر داشته باشید که قیمت ها در سایت های منبع به روز می شوند بنابراین کپی خود نیز به روز خواهد شد.

استخراج قیمت ها و تصاویر محصولات مختلف در یک وب سایت خرید

به عنوان مثال، مردم به طور منظم مواد غذایی را خریداری می کنند. شما می توانید از این سرویس برای مقابله با قیمت مواد غذایی از وب سایت های مختلف برای مقایسه استفاده کنید. و شما همیشه اطلاعات به روز را دریافت خواهید کرد. بنابراین، هر زمان که بخواهید برای خواروبارها بروید، فقط فایل را مشاهده میکنید و با خرید بهترین معاملات را در نظر بگیرید. شما می توانید تصمیم بگیرید کالباس را از فروشگاه A و نخود سبز از فروشگاه B و غیره خریداری کنید.

استخراج تصاویر از سهامداران، غرفه داران، و یا وب سایت های عروسی

شما همچنین می توانید از این سرویس برای تصاویر را از وبسایت های مختلف که با تصاویر متعدد پر شده اند، خراب می کنند. بعضی از این سایت ها سایت های عکاسی، سایت های عروسی و غرفه داران را فقط به چند اشاره می کنند.

ادغام به برنامه موجود آسان

داده های استخراج شده با این سرویس می تواند به راحتی به هر یک از برنامه های شما یکپارچه شود. داده ها را می توان به صفحه گسترده، برنامه سند، CSV یا سایر برنامه های سفارشی ساخته شده ادغام کرد. شما همچنین می توانید از سرویس استفاده کنید تا داده ها را از وب سایت های بسیار امن که برای غیر عضو غیرفعال می شوند، خراب کنند.

هر چه که برای خدمات نیاز دارید، فقط با هزینه و زمان تخمین زمان ورود به سایت خود برای کسب و کارتان با شرکت تماس بگیرید Source .

December 7, 2017