Back to Question Center
0

برخی از مسائل مشکوک در وب سقوط توسط Semalt کارشناس

1 answers:

برای چند سال گذشته، تیم پشتیبانی XBMC متوجه است که وفادار مشتریان از ویژگی سازماندهی رسانه ها و پایگاه های داده به صورت خودکار استفاده می کنند. برای صادق بودن، XBMC هیچ مشکلی با برنامه هایی که برای استفاده از پایگاه داده های رسانه ای و فیلم دارید استفاده نمی کنید. برای اطلاعات شما توانایی سازماندهی پایگاه های داده های فیلم به طور خودکار بیشترین ویژگی XMBC در صنعت بازاریابی است.

برای مبتدیان، وب سایت اسکرابر یک اسکریپت خودکار است که اطلاعات را در مورد تنظیمات رسانه و ویدئو خود را از سایت های مورد علاقه و قابل توجه، و سپس ارسال اطلاعات به XBMC. برای کاربران وفادار که هنوز متوجه نشده اند، XBMC شامل تکه تکه وب سایت ساخته شده است که اطلاعات فراداده را جمع آوری می کند و فیلم ها را پوشش می دهد تا نیازهای شما را برآورده کنند.

به طور منظم، XBMC بهینه سازی و به روزرسانی صفحات وب را بهینه می کند تا بیشتر مشتریان وفادار را خدمت کنند. در صورت نیاز، XBMC همچنین اضافه کردن ویژگی های جدید برای کمک به علاقه مندان به فیلم شناسایی هنر فن و به سرعت پوشش می دهد. برای به روز رسانی نسخه داخلی وب سایت خود و پایگاه داده خود، به گزینه "تنظیم محتوا" بروید و با شرایط و ضوابط جدید موافقت کنید.

چگونه کتابخانه های فیلم خود را به فایل های nfo صادر کنید

تعداد زیادی از کاربران وفادار برای مدیریت ترجیحات رسانه ای از مدیران NFO استفاده کرده اند. آیا شما در حال ساخت نسخه پشتیبان از توضیحات تصویر و ابرداده خود هستید؟ XBMC به طور کامل این گزینه را پشتیبانی می کند.

کمک به پایگاه های XBMC

XBMC شامل یک جامعه مبتنی بر آنلاین است که پتانسیل و قدرت را در اختیار شما قرار می دهد. پایگاه داده XBMC در تشویق کاربران به تهیه ی کمک از فیلم های مورد علاقه خود، خلاصه، تصاویر و نمایش روزانه کار می کند. در حال حاضر، پورتال XBMC شامل مقالات ثروت گسترده و خلاصه ای، به لطف مشتریان وفادار است.

XBMC شامل یک کاربر پشتیبانی آنلاین پشتیبانی آنلاین است که ارائه خدمات مشاوره به وبلاگ نویسان و کاربران نهایی.اگر شما می توانید به حفظ XBMC وب سایت اسکرپ در اگر شما دانش مربوط به XML است. اگر در هنگام وارد کردن فیلم های خود و کتابخانه ها با چالش هایی روبرو شوید، با یک نفر از کارمندان پشتیبانی تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید مشکل را حل کنید با استفاده از آموزشها در XBMC Wiki و ویرایشگر وب سایت اسکرابر. برای کاربران با تجربه، با استفاده از یک اسکرابر وب سایت برای ایجاد تصاویر شگفت انگیز یک کار آسان برای انجام دادن است. با این حال، این تجربه می تواند برای شروع کنندگان کمی نگران کننده باشد. از تخصص و آموزش های خود برای کمک به مبتدیان با قرار گرفتن در معرض آنلاین خود کمک بگیرید.

Web scrapers نقش مهمی را در کمک به وبلاگ نویسان و علاقه مندان به فیلم ها با کتابخانه های مورد نظر خود بازی می کنند. اسکرپرها به علاقه مندان اجازه می دهند تا از طریق رسانه های موجود و کتابخانه های فیلم بدون مواجه شدن با چالش ها حرکت کنند. اجازه ندهید مدیریت داده ها پروژه آنلاین خود را بکشند. شما می توانید از اسکنرهای وب استفاده کنید تا اطلاعاتی را کسب کنید که نیاز و مشخصات مشتری شما را برآورده می کند. شما همچنین می توانید از قدرتمندترین ویژگی های XBMC برای سازماندهی و مدیریت پایگاه داده های برنامه خود استفاده کنید Source .

December 7, 2017