Back to Question Center
0

Semalt: بهترین راه برای محو کردن محتوا از یک وب سایت چیست؟

1 answers:

خرابکاری داده فرایند استخراج محتوای از وب سایت با استفاده از برنامه های ویژه است. اگر چه اطلاعات خراب شدن به نظر می رسد یک اصطلاح فنی، می تواند به راحتی با یک ابزار یا برنامه مفید انجام شود.

این ابزار ها برای استخراج داده هایی که از صفحات وب به همان اندازه ممکن است نیاز دارید را استخراج می کنند. دستگاه شما کار خود را سریع تر و بهتر انجام خواهد داد، زیرا کامپیوترها می توانند ظرف چند دقیقه بدون در نظر گرفتن پایگاه داده هایشان، یکدیگر را تشخیص دهند.

آیا شما تا به حال نیاز به اصلاح یک وب سایت بدون از دست دادن محتوای خود را؟ بهترین نکته این است که تمام مطالب را پاک کنید و آن را در یک پوشه خاص ذخیره کنید. شاید همه ی شما نیاز به نرم افزار یا نرم افزاری داشته باشید که URL ی وب سایت را می برد، همه ی محتویات را می سوزاند و آن را در یک پوشه ی از پیش تعیین شده ذخیره می کند.

در اینجا فهرستی از ابزارهایی است که می توانید سعی کنید آن را پیدا کنید که با تمام نیازهای شما مطابقت دارد:

1. HTTrack

این یک ابزار مرورگر آنلاین است می تواند وب سایت ها را پایین بکشد. شما می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید که شما نیاز به پایین کشیدن وب سایت و حفظ محتوای آن دارید. مهم است که توجه داشته باشیم که HTTrack نمیتواند پی اچ پی را از بین ببرد چون یک کد سمت سرور است. با این حال، می تواند با تصاویر، HTML و جاوا اسکریپت مقابله کند.

2. استفاده از "ذخیره به عنوان"

شما می توانید گزینه "ذخیره به عنوان" برای هر صفحه وب سایت استفاده کنید. این صفحات را با تقریبا تمام محتوای رسانه ذخیره خواهد کرد. از یک مرورگر فایرفاکس، به ابزار بروید، سپس صفحه اطلاعات را انتخاب کنید و رسانه را کلیک کنید..این لیستی از تمام رسانه هایی است که می توانید دانلود کنید. شما باید آن را بررسی کنید و آنهایی را که میخواهید استخراج کنید را انتخاب کنید.

3. GNU Wget

شما می توانید از GNU Wget برای گرفتن کل وب سایت در یک چشم به هم زدن استفاده کنید. با این حال، این ابزار دارای اشکال جزئی است. این می تواند فایل های CSS تجزیه کند. جدا از این، می تواند با هر فایل دیگری کنار بیاید. این فایل ها را از طریق FTP، HTTP و HTTPS بارگیری می کند.

4. HTML DOM Parser ساده

HTML DOM Parser یکی دیگر از ابزارهای مخرب مخرب است که می تواند به شما کمک کند تمامی مطالب را از وب سایت خود برش دهید. این برنامه دارای گزینه های دیگری از شخص ثالث مانند FluentDom، QueryPath، Zend_Dom و phpQuery است که از DOM به جای پارامتر String استفاده می کنند.

5. Scrapy

این چارچوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا تمام محتوای وب سایت شما را از بین ببرد. توجه داشته باشید که محو کردن محتوا تنها عملکرد آن نیست، زیرا می تواند برای تست خودکار، نظارت، استخراج داده ها و خزیدن وب استفاده شود.

6. از دستور زیر ارائه شده برای محو کردن محتوای وب سایت خود قبل از کشیدن آن جدا شوید:

file_put_contents ('/ some / directory / scrape_content.html'، file_get_contents ('https://google.com'))؛

نتیجه گیری

شما باید هر یک از گزینه های لیست شده در بالا را امتحان کنید، زیرا همه آنها دارای نقاط قوی و ضعف هستند. با این حال، اگر شما نیاز به تعداد زیادی از وب سایت ها را خراب کنید، بهتر است به متخصصان وب مراجعه کنید، زیرا این ابزار ممکن است قادر به اداره با چنین حجم باشد Source .

December 7, 2017