Back to Question Center
0

راهنمای مبتدی از Semalt در صفحه وب Scraping

1 answers:

اطلاعات و اطلاعات در وب روز به روز در حال رشد است. امروزه اکثر مردم از گوگل به عنوان اولین منبع دانش استفاده می کنند، چه در جستجو برای بررسی در مورد یک کسب و کار و چه در تلاش برای درک یک اصطلاح جدید.

با مقدار داده های موجود در وب، فرصت های زیادی برای دانشمندان داده می شود. متاسفانه، بیشتر داده ها در وب به آسانی در دسترس نیستند. این یک فرمت غیر ساختاری به نام فرمت HTML است که قابل دانلود نیست. بنابراین، به دانش و تخصص دانشمند داده نیاز دارد تا از آن استفاده کند.

وب خراب کردن فرآیند تبدیل داده ها در قالب HTML به یک فرمت ساختار یافته است که می تواند به راحتی قابل دسترسی و استفاده شود. تقریبا تمام زبان های برنامه نویسی را می توان برای رها کردن وب مناسب استفاده کرد. با این حال، در این مقاله، ما از زبان R استفاده خواهیم کرد.

چندین راه وجود دارد که داده ها را از وب حذف می کنند. بعضی از محبوب ترین ها عبارتند از:

1. کپی چهره انسانی

این یک رویکرد ساده اما قدرتمند برای استخراج اطلاعات از یک وب است. این نیازمند استفاده از امکانات متنباز زبان برنامه نویسی به صورت منظم است.

3. API Interface (20

بسیاری از وبسایتها مانند توییتر، فیس بوک، LinkedIn و غیره به شما API های عمومی یا خصوصی ارائه می دهند که ممکن است با استفاده از کدهای استاندارد برای بازیابی داده ها در فرمت پیش فرض نامیده شوند.

4. DOM Parsing 20)

توجه داشته باشید که برخی از برنامه ها می توانند محتوای پویای ایجاد شده توسط اسکریپت های سمت سرویس گیرنده را بازیابی کنند. ممکن است صفحات را به یک درخت DOM تجزیه کنید که بر اساس برنامه هایی است که می توانید برای بازیابی برخی از قسمت های این صفحات استفاده کنید. )

قبل از شروع به ریزش در R، شما باید یک دانش پایه در مورد R داشته باشید. اگر شما یک مبتدی هستید، وجود دارد بسیاری از منابع عالی که می توانند کمک کنند. همچنین، شما نیاز دارید که دانش HTML و CSS داشته باشید. با این حال، از آنجا که اکثر دانشمندان داده ها با دانش فنی HTML و CSS بسیار صحیح نیستند، می توانید از یک نرم افزار باز مانند نرم افزار انتخاب کننده استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر اطلاعات 100 وب سایت IMDB را برای 100 فیلم محبوب که در یک دوره معین منتشر شده است، از بین ببرید، باید اطلاعات زیر را از یک سایت خراب کنید: شرح، زمان اجرا، ژانر، امتیاز، رای ، درآمد ناخالص، کارگردان و بازیگران. هنگامی که داده ها را برداشتید، می توانید آن را به روش های مختلف تجزیه و تحلیل کنید. به عنوان مثال، شما می توانید تعدادی از تصاویر جالبی ایجاد کنید Source . در حال حاضر زمانی که شما یک ایده کلی از آنچه داده ها را از دست داده اید، می توانید راه خود را در اطراف آن ایجاد کنید!

December 7, 2017