Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چگونه می توان داده ها را از صفحات HTML به یک فایل PDF استخراج کرد

1 answers:

در این مقاله ما قصد داریم شما را از طریق روند استخراج اطلاعات از صفحات HTML خود و یادگیری نحوه استفاده از اطلاعات برای ساخت یک فایل PDF. اولین قدم این است که مشخص کنید ابزار برنامه نویسی و زبان مورد استفاده برای کار چیست. در این مورد، بهتر است از چارچوب Mojolicious از Perl استفاده کنید.

این چارچوب به Ruby on Rails شباهت دارد حتی اگر دارای ویژگی های اضافی باشد که می تواند انتظارات شما را بالا ببرد. ما از این چارچوب برای ایجاد یک وب سایت جدید استفاده نخواهیم کرد اما اطلاعات را از یک صفحه موجود در حال استخراج استخراج کنیم. Mojolicious دارای ویژگی های عالی برای جمع آوری و پردازش صفحات HTML است. تقریبا 30 ثانیه طول می کشد تا این برنامه را در دستگاه خود نصب کنید.

روش

مرحله اول: مهم است که روش شناسی مورد نیاز برای نوشتن برنامه ها را درک کنید. در مرحله اول، انتظار می رود که یک اسکریپت ad-hoc کوچک بنویسید پس از اینکه یک ایده کلی از آنچه شما میخواهید انجام دهید و درک درستی از هدف نهایی خود داشته باشید. توجه داشته باشید که این کد خطی باید بدون هیچ روش یا فرعی باشد.

مرحله دوم: در حال حاضر شما باید درک روشنی از مسیری که باید انجام دهید و کتابخانه ها استفاده کنید. این زمان "تقسیم و حکومت" است! اگر کدها را که منطقا همان کارها را انجام میدهید کپی کنید، آنها را به زیرروودیتها تقسیم کنید. مزیت برنامه نویسی زیرمجموعه این است که شما می توانید چندین تغییر بدون تاثیر کدهای دیگر انجام دهید. این نیز قابلیت خواندن بهتر را فراهم می کند.

مرحله سوم: این مرحله به شما اجازه می دهد که کدهای خود را تشکیل دهید. پس از به دست آوردن تجربه مربوطه می توانید قطعات کد را با سهولت دستکاری کنید. در حال حاضر، شما می توانید از کدگذاری رویه ای به شی گرا متصل شوید به ویژه اگر شما از یک زبان شی گرا استفاده می کنید. هر فردی که از نوع کاربردی زبان استفاده می کند می تواند برنامه ها را به بسته ها و / یا "رابط ها" جدا کند. چرا شما باید از این رویکرد هنگام برنامه نویسی استفاده کنید؟ این به این دلیل است که شما به برخی از فضاهای تنفسی نیاز دارید، به ویژه اگر شما یک برنامه پیچیده را می نویسید.

الگوریتم

پس از نظریه، زمان برای حرکت به برنامه فعلی است. در اینجا مراحل مورد نیاز برای انجام در هنگام اجرای اسکرابر وب را در زیر می بینید:

  • یک لیست URL های مقالاتی که می خواهید جمع آوری کنید را ایجاد کنید.
  • حلقه را بر روی لیست خود بکشید و این URL ها را یکی پس از دیگری ببرید؛
  • محتوای خود را از عنصر HTML استخراج کنید؛
  • نتایج خود را در فایل HTML ذخیره کنید؛
  • یک فایل پی دی اف را از فایل های خود را کامپایل کنید وقتی که همه آنها آماده هستند؛

همه چیز آسان است به عنوان ABC! فقط برنامه Scrubber وب را دانلود کنید و برای کار آماده خواهید شد Source .

December 7, 2017