Back to Question Center
0

Web Scraping Tools که زمان صرفه جویی در استخراج داده ها را ذخیره می کند - نکات Semalo

1 answers:

آیا شما در حال توسعه سایت خود محصول خود، سخت کار برای اضافه کردن زندگی داده ها به برنامه شما ارسال می شوند، یا فقط می خواهید داده ها را برای تحقیق بکشید، برخی از ابزارهای معروف وب می توانند زمان زیادی را صرفه جویی کنند و بتوانند ما را باهوش نگه دارند. به همین دلیل است که ما چهار ابزار قدرتمند و مفید وب کم را که مطمئنا زمان و انرژی شما را ذخیره می کنند، مورد بحث قرار داده ایم.

1. Uipath:

Uipath متخصص در توسعه نرم افزار های مختلف اتوماسیون مانند صفحه خراب کردن و ابزار وب کم برای وب و دسکتاپ است. Web Scraper Uipath یک راه حل ایده آل و کامل برای غیر برنامه نویسان و غیر کدنویسی است. به راحتی می تواند چالش های استخراج اطلاعات وب معمولی مانند مرور صفحات، حفاری فلش و خراب کردن فایل PDF را از بین ببرد. شما فقط باید جادوگر data scraping خود را باز کنید و اطلاعاتی را که میخواهید استخراج کنید را برجسته کنید. اجازه دهید این ابزار عملکرد خود را در زمان تعیین شده انجام دهد و خروجی قطعا فوق العاده خواهد بود. شما به زودی اسناد CSV و اکسل مناسب دریافت خواهید کرد. با استفاده از این برنامه، شما می توانید پر کردن فرم و ناوبری را خودکار کنید. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که نسخه رایگان آن دارای ویژگی های محدود است، اما نسخه حق بیمه کمی گران است و برای صاحبان وب سایت های خصوصی یا وب مسترها مناسب نخواهد بود.

2. Import.io:

واردات..io یک نرم افزار دسکتاپ رایگان ارائه می دهد و به اطلاعات زیادی از تعداد زیادی از صفحات وب خراشیده می شود. این سرویس تمام صفحات وب را به عنوان منابع داده های بالقوه پردازش می کند و API ها را برای کاربران آن ایجاد می کند. در صورتی که صفحه ای که ارسال کرده اید قبلا پردازش شده است، فورا API آن را دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت، Import.io می تواند ما را از طریق روش ایجاد یک ماتریس خراب با کمک اتصالات و استخراج در عرض 20 ساعت هدایت کند. این سرویس شگفت انگیز و آسان برای استفاده است و شما هیچ مهارت فنی در همه نیاز ندارید. با این حال، Import.io نمی تواند از یک صفحه وب به یک صفحه تنها با یک کلیک حرکت کند. گاهی اوقات، برای ارسال گزارش شما، دو روز طول می کشد.

3. کیمونو:

کیمونو معروف و یکی از بهترین ابزار حذف وب است که زمان خود را برای استخراج اطلاعات صرفه جوئی می کند. این برنامه مشهور است در میان توسعه دهندگان و برنامه نویسان که می خواهند محصولات خود را بدون هیچ کدام قدرتمند کنند. این زمان صرفه جویی خواهد شد زیرا شما می توانید هر دو نمونه مثبت و منفی آموزش این ابزار را ارائه دهید. علاوه بر این، API برای صفحات وب مورد نظر شما ایجاد می شود و داده ها می توانند در هر فرم برچسب گذاری شوند. کیمونو بسیار سریع کار می کند و برای کسب اطلاعات در مورد بازارهای سهام و صندوق های خبری عالی است. متاسفانه، هیچ مرورگر صفحه ای در دسترس نیست و ما باید برای آموزش این ابزار قبل از اینکه اطلاعات دقیق را برای شما بکشیم، وقت صرف کنیم.

4. Screen Scraper:

Screen Scraper یکی دیگر از ابزارهای وب قدرتمند است که بر روی بسیاری از وظایف سخت و پیچیده مانند ناوبری، ارزیابی و استخراج اطلاعات دقیق قرار می گیرد. این برنامه نیاز به مهارت های برنامه نویسی دارد و می تواند بلافاصله راه اندازی شود. علاوه بر این، شما می توانید پروکسی را اضافه کنید و الگوهای استخراج داده های خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. این ابزار با هر دو جاوا اسکریپت و HTML کار می کند. شما همچنین می توانید آن را با پلت فرم Citrix و سایر سیستم عامل های مشابه امتحان کنید. تنها نکته این است که این یک برنامه گران قیمت است و ممکن است مجبور شوید مهارت های ابتدایی یا پیشرفته برنامه نویسی را برای استفاده از برنامه دریافت کنید Source .

December 7, 2017