Back to Question Center
0

پرفروش ترین آمازون رتبه بندی می شود؟

1 answers:

آمازون بزرگترین پلت فرم خرده فروشی آنلاین آنلاین است که هر صفحه محصول رتبه خود را در صفحه نتایج جستجو دارد. آمازون از الگوریتم های رتبه بندی مختلف برای تعیین اینکه چرا این محصول یا محصول بر روی یک صفحه جستجو خاص قرار می گیرد استفاده می کند. یکی از شناخته شده ترین الگوریتم های رتبه بندی آمازون، رتبه فروش (رتبه بندی پرفروش) است.

در این مقاله، ما در مورد چگونگی عملکرد فروش آمازون صحبت خواهیم کرد. این به شما فرصتی برای ایجاد یک کمپین بازاریابی موثر و رقبای خود را پیشی خواهد داد.

قبل از اینکه به اصل برتر پرفروش آمازون برویم، می خواهم توجه داشته باشم که آمازون راز این نیست که رتبه بندی پرفروش ها محاسبه شود. به همین دلیل است که تمام اطلاعات ارائه شده در این پست کوتاه بر اساس تحقیق و تجربه من است.

چگونه آمازون فروش کار رتبه؟

هنگامی که شما صفحه محصول آمازون را پیمایش می کنید، می توانید بخش "جزئیات محصول" را مشاهده کنید. این بخش رتبه بندی پرفروش آمازون را نشان می دهد. این رتبه به صورت ساعت به روز می شود و با تعداد فروش اخیر محصول، نسبت به سایر محصولات این رده مرتبط است. رتبه قبیله ای آمازون نیز به اطلاعات فروش تاریخی و عوامل مختلف رفتاری مربوط می شود.

به طور کلی، رتبه اول به این معنی است که یک محصول به تازگی بیش از هر محصول دیگری در یک رده خاص به فروش می رسد.

این تصور غلط رایج است که رتبه فروش آمازون بر فروش است، اما بر تعداد و کیفیت بررسی ها و یا رتبه بندی. در واقع، تنها فروش (فعلی و اخیر) را در نظر گرفته است. به همین دلیل است که تعداد زیادی از بررسی های جعلی و پرداخت شده در اطراف صفحه محصول شما، به خصوص پس از آخرین بروزرسانی الگوریتم آمازون که بر طبق آن همه بررسی های غیر منتظره به دست می آید باید بلافاصله حذف شوند، منطقی نیست. بنابراین ما می توانیم بگوییم که رتبه بندی پرفروش آمازون نشان می دهد که یک محصول خاص به تازگی در مقایسه با سایر محصولات در همان دسته بندی به فروش می رسد.


یکی دیگر از افسانه های معمولی که ما می خواهیم برطرف کنیم این است که محصولات تاثیر فوری بر رتبه بندی فروش نداشته باشند. همانطور که قبلا ذکر کردم، آمازون الگوریتم های خود را به صورت ساعته به روز می کند. با این حال، گاهی اوقات ممکن است بین افزایش فروش و بهبود رتبه بندی بیشتر طول بکشد. به طور معمول، این زمان بیش از 3 ساعت نیست. همه چیز شمارش شده است تعداد فروش نسبت به سایر محصولات در همان رده.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که افزایش فروش لزوما به معنای رتبه بندی پیشرفته نیست. احتمالا یکی از بحث های بحث انگیز در مورد رتبه بندی آمازون است. آمازون رتبه فروش به طور مستقیم به سایر محصولات درون یک دسته بستگی دارد. به این معنی است که افزایش فروش به تنهایی برای بهبود رتبه بندی شما کافی نیست. افزایش قابل ملاحظه ای در تعداد فروش ها می تواند شما را به رتبه بندی پرفروشترینها تبدیل کند. شما باید بیش از خرده فروشان دیگر در بخش خود خرده فروشی کنید. بنابراین، اگر شما افزایش فروش خود را در طاقچه خود و تقاضای بالا برای محصولات خود مشاهده کنید، این بدان معنا نیست که شما بهترین فروشنده در رده خود هستید. همچنین می تواند نشان دهد که برخی از رقبای شما شروع به فروش بیشتر می کنند Source .

December 6, 2017