Back to Question Center
0

چه چیزی می توانم با لیست محصولات من در Amazon.com برای پیشرفت رتبه بندی انجام دهم؟

1 answers:

هنگامی که به مزایای کسب درآمد ناکام در Amazon.com و رتبه بندی سرب با پیشرفت طولانی مدت می آید، فرمول مخفی موفقیت در جستجوی محصول مشتری زنده مورد بررسی قرار می گیرد. منظورم این است که برای جلوگیری از بازی در Amazon.com با رتبه بندی که در بالای نردبان بازار دیده می شود - همه چیز شما نیاز به به طور کامل بهینه سازی لیست محصولات خود را. اما کلاهبرداری این است که همه چیز را در جای خود قرار دهیم، شما باید هر بار که هر گونه تنظیم لیست را ارائه می دهید، باید بدانید دقیقا چه کجا انجام می شود. در اینجا این است که چگونه می توانید این کار را انجام دهید - از راهنمای مختصر زیر برای تمرکز درست از ابتدا استفاده کنید، بدون اینکه حتی یک دقیقه زمان باقیمانده خود را صرف کنید و یا کوچکترین تلاش بی نظیر را صرف کنید.

بهینه سازی لیست در آمازون

اگر شما در حال حاضر با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خوب بازی می کنید، شما باید آن را به عنوان اعطا - SEOs می گویند، محتوا همیشه پادشاه است. منظورم این است که احتمالا هر متن متنی که ممکن است در وب یافت شود دقیقا همان چیزی است که به طور معمول بهینه سازی موفق را برای دید بهتر آنلاین مورد نیاز می کند. و هر محتوای به درستی بهینه سازی به نوبه خود ناشی از استفاده عاقلانه و قرار دادن مناسب کلمات کلیدی هدف اصلی است. بنابراین، اگر میخواهید لیستهای بهینه سازی شده خود را در Amazon.com ببینید و امتیازات خود را با یک قاشق نقره به همراه داشته باشید - با استفاده از یک تحقیق کلیدی کلیدی باید اولین مرحله خود را در آنجا داشته باشید.

کلید واژه ها تحقیق

بنابراین، با آن مواجه می شویم - انتخاب کلمات کلیدی به خوبی تشکیل شده بسیار مهم است که لیست محصولات شما را به سنگ Amazon.com همیشه رتبه بندی در بالا از جستجو جستجوگر زنده. به همین دلیل برای انجام یک تحقیق کلید واژه واقعا مفید و مفید بدون صرف هزینه زیاد، توصیه می کنم از یکی از ابزارهای جستجوی زیر استفاده کنید: برنامه ریز کلید واژه گوگل (شروع خوب با کلاسیک قدیمی قدیمی که به صورت رایگان صورت می گیرد و با چشم انداز خوبی برای Pay Per Campaign Campaign)، و همچنین Merchant Words، AMZ Tracker، Scope و KeywordTool.io (فقط اولین موردی را که دوست دارید بهتر از همه انتخاب کنید را انتخاب کنید، زیرا هر ابزار مشخص شده یک قابل اعتماد و قابل استفاده است )

هر گونه تفاوت؟

چرا شما باید با ابزار جستجوگر کلمات کلیدی توسط غول جستجو در جهان شروع کنید، و تنها پس از آن به دنبال گرفتن یکی دیگر از متخصص کلمه کلیدی مناسب تر است؟ به سادگی به این دلیل که آن را به و الگوریتم رتبه بندی آن، در واقع دو نوع مختلف کلمات کلیدی وجود دارد که در آن کلمات کلیدی تایید شده - کلمات کلیدی اولیه و آنهایی که مخفی هستند

 • کلمات کلیدی
 • کلمات کلیدی پنهان - هیچ نظری وجود ندارد که این طبقه بندی کلمات کلیدی در حیاط بازار آمازون زندگی می کند.در حالی که آنها نه به خریداران واقعی و موتورهای جستجو نامرئی هستند، کلمات کلیدی پنهان هنوز کلمات خود را دنبال می کنند و به لیست محصولات شما کمک می کنند. اغلب آنها عبارتند از مترادف های معمول، نمونه های مختلف از فروشنده اسلحه و گاهی اوقات هدفمندانه کلمات اشتباه، که به طور گسترده به عنوان اصطلاح صنعت به کار گرفته شده است. به همین دلیل است که این دسته از کلمات کلیدی بعنوان مثال در عناوین رسمی شامل نمی شود.

فهرست آناتومی در Amazon.com به D رأی شما رتبه بندی

هنگامی که استخر اصلی کلمات کلیدی انتخاب شده آماده است، وقت آن است که همه چیز را با صفحه جزئیات محصول خود داشته باشید. و ساختار اصلی لیست لیست محصول که ما بهینه سازی می کنیم همیشه از همان مجموعه ای از عناصر ضروری تشکیل شده است. با توجه به این که هدف اصلی آنها هدف کلیدی هدف است - اول و مهم - در اینجا چیزی است که به آن توجه دقیقی نیاز دارد.

 • فهرست عنوان که موضوع اصلی معامله فروش را پوشش می دهد.
 • امتیاز گلوله ارائه توضیحات محصول پاک و واضح و توصیه های استفاده.
 • توضیحات محصول که در واقع برای یک نسخه دقیق تر از نقاط گلوله است.
 • تصاویر اصلی پشتیبانی از هر محصول برای ارائه روایت مفید بصری برای خریداران زندگی می کنند.

نکات بهینه سازی برای Amazon.com ارتقاء رتبه

عنوان

بدون نیاز به گفتن عنوان لیست محصول شما احتمالا مهمترین نقطه وجود دارد که باید با همان کلمات کلیدی اولیه که ممکن است تعبیه شده باشد. توجه داشته باشید، با این حال، هرگز نباید لیست محصولات خود را با کلمات کلیدی بسته بندی کنید. بنابراین مطمئن شوید که عنوان محصول شما منطقی است، دوبار چک کنید تا همه چیز را بر اساس معیارهای زیر انجام دهید:

 • کلمات کلیدی را نزدیک تر به ابتدای ترتیب قرار دهید تا میزان اهمیت آنها کاهش یابد.
 • طول عنوان محصول تا 200 کاراکتر ممکن است..بنابراین تنها برای شما تصمیم می گیرید که چقدر طول خواهد کشید.
 • هر حرف اول هر کلمه ی عنوان باید همیشه باشه.
 • اعداد باید در اعداد علامت گذاری شده باشند (برای مثال 100 فقط خوب خواهد بود و صد - در همه نیست).
 • در حالی که داده های استاندارد اندازه گیری های حمل و نقل معمولا به طور پیش فرض می آید، اندازه محصول هرگز نباید یک ضرورت باشد (البته، مگر آنکه یک ویژگی واقعا مرتبط و ضروری باشد).
 • تقریبا همان چیزی است که در مورد مشخص کردن رنگ - بدون نیاز به آن را برای تمام محصولات ذکر شده، فقط برای آن دسته از موارد است.

امتیاز گلوله

شما ممکن است در حال حاضر با این آشنا، اما من هنوز هم قرار است یک لیست مختصر از توصیه ها - حداقل به خاطر تکمیل بنابراین، هنگامی که شما بر روی لیست محصولات موجود در بازار شلوغ کلیک می کنید - و شما به طور مستقیم به بخش صفحه وب با نقاط گلوله فرود می آیند. بر اساس Amazon.com دستورالعمل های رتبه بندی، توجه به توصیه های زیر هنگام انتخاب که نقاط گلوله به شما مناسب بهترین:

 • فهرست نقاط گلوله باید با بالا مفید اطلاعات عملی و هیچ چیز دیگری.
 • بقیه اطلاعات توصیفی تنها باید تنها از اهمیت اصلی برخوردار باشند.
 • ویژگی های عمده و مزایای محصول را در یک شیوه کوتاه، تمیز و مختصر فهرست کنید.

توضیحات محصول و تصاویر

تقریبا همه چیز در مورد توضیحات محصول و بهینه سازی تصویر خود توضیحی است. به همین دلیل من فقط یک خلاصه مختصر از یافته های سازگار را نشان می دهم و باید تاکید بیشتری داشته باشم:

 • توضیحات محصول - غنی با کلمات کلیدی، به معنای منحصر به فرد باش با توجه به نقاط اصلی درد مشتریان، توصیف محصول ایده آل باید تمام داده ها را به طور جامع و کامل دربر داشته باشد.
 • تصاویر محصول - تنها محدودیت این است که آمازون اجازه می دهد تا فهرست هر محصول با بیش از نه عکس اضافی تعبیه شود. احتمالا این یک بی نظیر است، اما من هنوز هم توصیه می کنم به خصوص بسته بندی، شیوه زندگی و همچنین عکس های استفاده روزمره از محصول - و شما انجام می شود Source .
December 6, 2017