Back to Question Center
0

آیا می توانید به من کمک کنید تا جستجوی آ آمازون را از بین بردن بیننده و انتخاب کلمه کلیدی در بازار تسلط یابید؟

1 answers:

متاسفانه، راهنمای پیروزی قطعی وجود ندارد، یا هیچ برنامه نهایی برای موفقیت درازمدت با لیست محصولات شما نشان داده شده در جستجوی آمازون به عنوان پیشنهاد فروشندگان برتر وجود ندارد. نکته این است که برای مثال، اجزای مختلفی از موفقیت تجارت الکترونیک وجود دارد، مانند فهرست بندی و بهینه سازی قیمت، حمل و نقل و مدیریت بازخورد. به غیر از منابع گشت و گذار، تبلیغات، مالیات، و همچنین بقیه چیزهای دیگر که معمولا خیلی کار سخت و شاید واقعا وقت گیر است.

جایی که فوکوس راست را پیدا کنید؟

بنابراین، بیایید با آن روبرو شویم - شما نمیتوانید همه را به تنهایی اداره کنید. در حقیقت، همه چیز در مورد محصول دستیابی به رتبه های بالا در جستجو در آمازون هر فروشنده برای هدف اصلی در خارج وجود دارد. اما چگونه می توان یک مزیت رقابتی دریافت کرد و رهبری آن را در بازار آنلاین شلوغ کرد؟ خوشبختانه، بسیاری از ابزارهای مفید و پلت فرم های آنلاین در دسترس هستند یا در دسترسی آزاد، و یا از طریق حساب های فوری پرداخت و اشتراک های بلند مدت وجود دارد. با این حال، میرایی از گزینه های مختلف مربوط به موضوع وجود دارد. و این وظیفه را انتخاب بهترین راه حل اتصالات به یک قطعا چالش برانگیز است. و در اینجا دقیقا زمانی که من قصد دارم به شما برخی از کمکهای برجسته و همیشه قابل اعتماد من را به من نشان دادم، من برای موفقیت خودم در جستجوی آمازون به عنوان فروشنده برتر به طور مداوم در حال اجرا یک قدم جلوتر از نزدیک ترین رقبای تو رفتگی در دیوار. بنابراین، در زیر من قصد دارم به شما چند ابزار خوب و راهنمایی مفید برای ایجاد چیزهای بسیار ساده تر، حداقل زمانی که آن را به فروش در آمازون مانند یک حرفه ای می آید.

کلمات کلیدی آیا مزیت رقابتی قوی شما

هر پروژه خرده فروشی بالقوه برنده در آمازون با یک لیست بهینه سازی شده با محصول شروع می شود. در حقیقت، این اولین و شاید مهمترین کاری است که باید انجام دهید اگر می خواهید به عنوان فروشنده پیشرو در دسته بندی محصول یا محصول خود به جستجو از آمازون بپردازید. و هر بهینه سازی فهرست (بسیار شبیه به مفهوم اصلی SEO) با محتوای با کیفیت و دقیق تحقیقات کلیدی هدفمند آغاز می شود. در حالت ایده آل، شما باید با یک دیدگاه رقابتی رقابتی در همان زمان حمایت کنید. بنابراین، قبل از هر چیز دیگر، من توصیه می کنم که قدیمی قدیمی ابزار Keyword Planner توسط گوگل. این ابزار به شما کمک می کند در ابتدا درک مفیدی از کلمات کلیدی و عبارات پیوند - دم برای عنوان لیست و توضیحات محصول خود داشته باشید.

عجله به جستجوی آمازون و تبدیل شدن به فروشنده برتر

و در اینجا ما در نهایت به نقطه. منظورم این است که یک تصویر بزرگ از کلمات کلیدی خاص خود را با یک پتانسیل برنده قابل قبول داشته باشید، وقت آن است که برای پیدا کردن برخی یافته های کلیدی نهایی خود از بهترین مخالفان موفقیت آمیز - و از این بینش رقابتی برای نفع خود استفاده کنید. برای پیدا کردن بهترین گزینه های کلید واژه، من توصیه می کنم انتخاب یکی از این دو ابزار واقعا قتل - در نظر گرفتن دریافت با یا MerchantKeywords یا KeywordInspector - من آنها را هر دو بسیار مفید برای لیست سازی بهینه سازی است که تولید واقعی فروش است. و اجازه بدهید دوباره آن را بگویم - این فقط موضوع انتخاب شماست. عمدتا به این دلیل است که با استفاده از پایگاه داده های بین المللی در مقیاس وسیع، این ابزار می تواند انتخاب سریع شما از کلمات کلیدی محبوب و کلمات کلیدی جستجو را که توسط خریداران زنده خرید محصولات آمازون مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب کند. در همان زمان، MerchantKeywords و KeywordInspector شما را قادر می سازد با یک بینش کلیدی و پیشنهادات عملی کلیدی فراگیر - که به طور مستقیم از نزدیکترین مخالفان بازار دستگیر شده و به هم متصل شوند. خودشه! هوش مصنوعی را انجام دهید که تمام آن سنگین شدن است - و شما انجام می دهید Source .

December 6, 2017