Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که چگونه در آمازون موفق به استفاده از اطلاعات جستجو از رقبای من هستید؟

1 answers:

بله، این سوال درست است. منظورم این است که هنگامی که مورد استفاده قرار گیرد، اطلاعات جستجوی آمازون در مورد نزدیکترین رقبای تو رفتگی و طبقه بندی می تواند به شما کمک کند تا موفقیت تجاری نهایی شما در آن باشد. و من شخصا بر این باور هستم که کلید موفقیت های تجاری شما همیشه می تواند در انتخاب عاقلانه ترین کلمات کلیدی مورد استفاده مشتریان زنده همراه با یک استراتژی قیمت گذاری هوشمند و قابل انعطاف پیدا شود. نکته این است که کل کار به راحتی می تواند تبدیل به یک تکه کیک شود - همه ی شما نیاز به گرفتن ابزار مناسب برای انجام یک تحقیق رقابتی مناسب است و در نهایت تبدیل به یک موفقیت جسورانه در آمازون فقط با استفاده از اطلاعات جستجو از رقبای خود. بنابراین، با توجه به اینکه چالش انگیز ترین چالش اینجاست، یافتن یک راه حل کاملا مناسب در میان تعداد بسیار زیادی از پیشنهادات مختلف موجود در اینترنت است. به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم به شما ابزارهای بهترین ابزارهای من برای نشان دادن چیزهای ساده تر - هر دو برای تحقیقات کلید واژه رقابتی، بهترین روش برای جستجوی فرصت برای شروع سریع و راه حل های خودکار قیمت گذاری مورد نیاز برای رهبری در تو رفتگی در دیوار خود و یا رده محصولات.

حرکت در مسیر راست از ابتدا بسیار

اجازه دهید من با فرصت های جستجو در آمازون با اطلاعات جستجو در مورد محصولات در حال حاضر اکثر تقاضا، و داغترین معاملات موجود در بازار است. در اینجا زمانی که ابزار JungleScout وارد بازی می شود! این نرم افزار به عنوان بهترین گزینه برای تحقیق مبتنی بر داده ها مورد نیاز برای پیدا کردن فرصت های جذاب فروشنده در آمازون، قرار دادن بهترین اقلام امیدوار کننده به طور بالقوه در فهرست محصولات فعلی خود را شناخته شده است. آنچه بیشتر است - شما به راحتی می توانید این کار واقعا دشوار را برای ردیابی معیارهای کلیدی از مخالفان موفق خود را به یک روش صاف و ساده در یک روش تقریبا به خودی خود هدایت شوید.

بهترین روشهای بهینه سازی و راه حل های کلیدی را حفظ کنید

حوزه یک ابزار هوشمند دیگر است که برای شما یک تصویر بزرگ از جستجو آمازون، داده های عملکردی در کلمات کلیدی محبوب بالا که در حال حاضر برای لیست های شما توصیه می شود، و همچنین احتمالا ارزشمندترین بینش در اینجا در مورد کلمات کلیدی مربوطه و عبارات جستجوی طولانی دم مخالفان شما در حال حاضر برای رتبه بندی شده است. چه چیزهایی بیشتر - وقتی که برای بهینه سازی کمپین PPC برای به حداکثر راندمان می آید، محدوده را حتی قوی تر پیدا کردم. پس از همه، این ابزار به من کمک زیادی کرد تا مدیریت ریسک را با توجه به اطلاعات بسیار قابل اعتماد و دقیق برای حاشیه سود، درآمد ماهانه، سرعت فروش، درآمد خالص پس از FBA و غیره به من کمک کند.

1)

بهره مندي از استراتژي قيمت گذاري و بازپرداخت اتوماتيک بسيار رقابتی

آخرین مورد برجسته ای که می خواهم امروز برای شما نشان دهم، Keepa است. این یک ابزار ردیابی قیمت آمازون ساده و آسان است. این رابط پاک و روشن است که تقریبا خود توضیحی است. با این حال، اجازه دهید من ویژگی های اصلی وعده داده شده توسط نرم افزار قیمت گذاری Keepa - حداقل به خاطر تکمیل. در میان دیگران، این ردیاب قیمت می تواند به شما کمک کند با نمودار های تاریخچه تعاملی نمایش داده شده در یک روش به راحتی طبقه بندی شده، هشدار در زمان واقعی در کاهش / افزایش قیمت و تغییر در دسترس بودن، مشاهده آسان در دسترس به طور مستقیم در دست از طریق گسترش مرورگر، و همچنین عملکرد سریع مشاهده، برای دیدن آخرین معاملات در آمازون و مقایسه قیمت تقریبا در هیچ زمان Source .

December 6, 2017