Back to Question Center
0

سماالت نقد: نقاشی تصاویر از وب سایت ها

1 answers:

امروز وب واقعا بزرگ است، و آن را بسیار قابل دسترس توسط هر کسی . مردم می توانند عکس هایی را که دوست دارند به راحتی کپی و منتشر کنند. اما قبل از انجام این کار، باید درباره مالکیت کپی رایت فکر کنند.

بسیاری از مردم دوست دارند تصاویر آنلاین را پیدا کنند. این آسان است، و آنها فقط می توانند از طریق اینترنت گشت و گذار کنند. یکی از رایج ترین روش ها این است که تصاویر را از وبسایت های مختلف پاک کنید. اما قبل از کپی یک عکس، آنها باید درباره قانونی بودن عمل فکر کنند. به عنوان مثال، آنها باید توجه داشته باشند که ممکن است کسی این تصاویر را داشته باشد و آنها مجبور به درخواست مجوز هستند.

تصویر تراشیدن: یک ابزار محبوب برای تراکتورها

تراش تصویر فرایند دانلود مقادیر زیادی از تصاویر از یک منبع خاص در وب است. این یک ابزار مفید برای افرادی است که سعی می کنند عکس های مربوطه را همراه با مقالات خود یا شرکت هایشان پیدا کنند. اما همه این عکس ها کجاست؟ تعدادی از سیستم عامل های آنلاین وجود دارد که بازدیدکنندگان را با پایگاه داده تصویر موجود فراهم می کنند. اما اگر مناسب ترین تصویر را پیدا نکنند، معمولا از Google برای گرفتن عکس های جذاب تر برای آنها استفاده می کنند. به عنوان یک نتیجه، بریدن تصویر به عنوان تنها راه حل برای آنها به نظر می رسد.

آیا علامت تصویری قانونی است؟

امروزه بسیاری از کسب و کارها و همچنین افراد، همه تصاویری را که برای کار و ارسال آنها در اینترنت نیاز دارند، پیدا می کنند. اما مردم باید بدانند که عکسبرداری با حجم زیاد ممکن است غیر قانونی باشد. مهمترین چیز برای افرادی که تصاویر ضبط می کنند، مراقب باشید که تعداد عکس هایی که آنها ضبط می کنند، بسیار مهم است که تصویر درست را پیدا کنید، آن را در سیستم های مختلف رسانه های آنلاین مانند فیس بوک یا توییتر ارسال کنید. بسیاری از مردم می خواهند خواننده را ضبط کنند

استفاده عادلانه از تصاویر

اگر مایل باشید همیشه می توانید از عکس هایی که توسط خودتان گرفته اید استفاده کنید. در غیر این صورت، شما باید عکس آنلاین را پیدا کنید. بسیاری از منابع آنلاین وجود دارد که مردم می توانند تصاویر را از بین ببرند حتی اگر مردم هر تصویری را که دوست دارند برداشت کنند، در بعضی موارد لازم است که اجازه بگیرند. اگر صاحب اختلاف نظر باشد بهتر است سعی کنید تصاویر مشابه دیگر را از منابع دیگر پیدا کنید بسیاری از صاحبان وب سایت ها تمایل دارند عکسهای خود را به صورت رایگان ارائه دهید. برای جلوگیری از هر گونه عواقب قانونی، مردم باید برخی چیزها را در نظر بگیرند. برای مثال، آنها نباید تصاویری از افراد معروف که در فعالیت های خصوصی شرکت می کنند، کپی نکنند.

بسیاری از عکاسان و هنرمندان تصاویر خود را آنلاین به فروش می رسانند. افراد ممکن است وسوسه شوند یک تصویر را کپی کرده و آن را تغییر دهند، اما این یک راه حل قانونی نیست. آنها باید به یاد داشته باشید که قانون کپی رایت تمام حقوق تصاویر را به صاحب حق نسخه برداری می دهد. این بدان معنی است که دارنده تنها کسی است که تصمیم می گیرد که کار خود را منتشر کند و چه کسی قصد استفاده از تصاویر خود را دارد.

با وجود اینکه تصاویر از وب سایت ها می تواند کار ساده ای برای برداشتن قطعات باشد، آنها باید مراقب باشند. به عنوان مثال، آنها نباید تصاویر افراد دیگر را کپی کنند و به قانون کپی رایت احترام بگذارند. اگر آنها این کار را انجام دهند، تصحیح تصویر می تواند یک ابزار عالی و ارزشمند برای آنها و کسب و کار آنها باشد Source .

December 6, 2017