Back to Question Center
0

Semtal سهام بهترین نرم افزار وب کم

1 answers:

وب سایت ها و یا استخراج کننده ها توسط بازاریابان آنلاین و برنامه نویسان به استفاده از اطلاعات خصوصی از یک سایت رقیب، مانند کلمات کلیدی به خوبی هدفمند، شناسه های ایمیل، منابع ترافیکی و لینک های ارزشمند. این نوع داده ها، بازاریابان و مدیران وب را با امکان مقایسه قیمت محصولات مختلف، انجام تحقیقات آنلاین، وب سایت های خود را برای رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر و ایجاد لینک های با کیفیت، فراهم می کند.

Best Web Scraping Software:

به ذکر است که برنامه های وب استخراج و شمارش بی شماری برای استفاده های خصوصی و تجاری وجود دارد. ابزارهایی مانند Google Web Scrapers، YahooPipes و Outwit برای مدت طولانی در اینترنت استفاده می شود. اکنون وقت آن رسیده است که لیستی از آخرین و قدرتمندترین وب استخراج کننده ها و اسکرپرها را بررسی کنید.

HarvestMan:

HarvestMan یک خزنده وب مشهور است که در پایتون نوشته شده است و برای دانلود فایل ها از صفحات وب خاص استفاده می شود. شما می توانید آن را مشخص کنید که وب سایت هایی را که می خواهید استخراج کنید و آخرین نسخه HarvestMan ظرف چند ثانیه کار دلخواه خود را انجام دهد. بهتر است برای قوانین مشخص شده توسط کاربر شناخته شده و دارای بیش از شصت گزینه و ویژگی های سفارشی سازی برای بهره مند شدن از آن است. درست است که HarvestMan یک مشاور عالی و برنامه Multithreaded است، اما اولین نصب شما آسان نخواهد بود.

Content Grabber:

Content Grabber - خزنده وب، Crawler و استخراج وب سایت شرکت سازمانی است. این فوق العاده مشهور، مقیاس پذیر و قوی است، که برای رابط کاربر پسند آن شناخته شده است. این نرم افزار دارای تمام ویژگی ها و ویژگی هایی است که فقط در واردات پیدا می کنید..io مانند ابزار حق بیمه. Grabber محتوا می تواند هر دو متن و تصاویر خود را بدون به خطر انداختن با کیفیت استخراج. بدون هیچ گونه مشکلی می توان آن را با Google Docs، Dropbox و Google Sheets ادغام کرد. این توانایی برای استخراج داده ها از تمام صفحات وب و تبدیل آن به فرم سفارشی است.

Mozenda:

Mozenda عالی برای استفاده تجاری، راه اندازی، برنامه نویسان، توسعه دهندگان و بازاریابان رسانه های اجتماعی است. این ابزار منحصر به فرد و قدرتمند برای آسان و سریع استخراج اطلاعات طراحی شده است. این کمک می کند تا خزیدن یا فهرست یک سایت و دارای رابط نقطه و کلیک کنید. علاوه بر این، قدرت ابر آن می تواند اطلاعات را بدون هیچ موضوعی خراب، ذخیره، مدیریت و سازماندهی کند، به لطف سخت افزار پشتی Mozenda برای ایجاد امکان آن برای کاربران جهانی.

Needlebase:

سازمان های مختلف، از راه اندازی به سازمان های دولتی، می توانند داده ها را در قالب جستجو با استفاده از Needlebase ذخیره کنند. این یکی از خزنده ترین و سودمند ترین وب سایت ها و اسکرپ در اینترنت است. این نرم افزار به راحتی می تواند فهرست داده ها و صفحات مختلف وب را مرور کند. گرفتن اطلاعات مفید از اینترنت بدون این برنامه شگفت انگیز امکان پذیر است. در حالی که آن را خراشیده یا خزنده یک سایت، شما می توانید نگاهی به نحوه انجام عملکردهای Needlebase و نحوه ساخت سایت شما.

ScrapeBox:

آخرین، اما نه کم، ScrapeBox یک وب استخراج قدرتمند و مفید، برنامه خرابکاری و خزنده است. این است که به طور گسترده ای توسط کارشناسان جستجوگرها، مدیران وب، و بازاریابان آنلاین استفاده می شود. برخی از اسپم ها و هکرها نیز از این برنامه برای برداشتن اطلاعات از تعداد زیادی سایت ها و وبلاگ ها بلافاصله استفاده می کنند. این شناسه ایمیل را دریافت می کند، رتبه های صفحه خود را چک می کند، ارزش لینک ها، URL های صادراتی، پروکسی های شما را تأیید می کند و RSS خوان های قدرتمندی را برای خوانندگان شما فراهم می کند Source .

December 6, 2017