Back to Question Center
0

Semalt: همه چیزهایی که باید درباره PHP Web Scraper بدانید به عنوان یک Scraper HTML

1 answers:

PHP وب Scraper کمک می کند تا به طور خودکار HTML از صفحات وب را خراش داده و نمایش آن در وب سایت های مختلف چه چیزی باعث می شود این نرم افزار منحصر به فرد باشد این است که داده ها را از یک مکان مشخص می گیرد و بارها و بارها آن را در جای دیگر نمایش می دهد. بنابراین، همانگونه که محتوای وب سایت منبع به روز می شود، برنامه محتوای را خرد و حذف آن را در وب سایت مقصد، در نتیجه وب سایت را نیز به روز نگه داشته است.

به عنوان مثال، اگر به طور مداوم نیاز به دریافت آخرین نمرات فوتبال از یک وب سایت محبوب داشته باشید، نشانی اینترنتی صفحه وب منبع را همراه با انتخابگر CSS به PHP Scrapper وب وارد کنید. این کد را تولید می کند. شما اکنون کد را به کد منبع صفحه خود وارد می کنید و این است. آنچه در صفحه شما پیدا خواهد شد آخرین نمره در صفحه منبع خواهد بود.

این ابزار فوق العاده برای استخراج محتوای بههنگام شده به روز شده مانند رتبه بندی، قیمت سهام، قیمت ها، و اخبار فقط اشاره به چند. این اسکرابر HTML یکی از بهترین هاست زیرا از آن آسان است که استفاده شود، عملکرد بالا را ارائه می دهد، با تمام مرورگرها کار می کند و مهمتر از همه، با پشتیبانی از کیفیت می باشد.

معایب

متاسفانه، ممکن است برنامه ممکن است داده ها را از برخی از سایت ها استخراج کند. بنابراین، توصیه می شود قبل از اینکه آن را خریداری کنید. در حال حاضر اسکرابر نمی تواند فیلم ها را از Vimeo، YouTube و بسیاری از وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو استخراج کند.

همچنین می تواند محتوای فایل های فلش را از دست ندهد، گرچه می تواند فایل ها را بگیرد. همچنین می تواند محتوای قابل مشاهده فقط برای کاربران ثبت شده برخی از وبسایت ها مانند صندوق ورودی و صفحه نمایه برخی از این وب سایت ها. محتویات ایجاد شده توسط Angular.js، AJAX و برخی از تکنیک های جاوا اسکریپت دیگر نمی توانند از طریق این ابزار استخراج شوند.

قبل از برداشتن هر صفحه وب، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود غیرفعال کنید و از صفحه وب بازدید کنید. محتوای شما که هنوز می توانید پس از غیر فعال کردن جاوا اسکریپت را ببینید، آنچه شما می توانید از صفحه استخراج کنید. همچنین مهم است که در نظر داشته باشید که HTML حاوی تصاویر با مسیرهای نسبی بر روی صفحه شما نشان نمی دهد.

(28 )

پاسخ به سوالات متداول

شما می توانید مطالب را از چندین صفحه استخراج کنید و آن را در یک صفحه با استفاده از این ابزار نمایش دهید. شما فقط باید یک کد برای هر یک از صفحات منبع ایجاد کنید آنها را داخل کد منبع صفحهی که میخواهید نمایش داده شود وارد کنید

  • علاوه بر این ، ممکن است عناصر چندگانه را از یک صفحه منبع جداگانه استخراج کنید.
  • ممکن است صفحات وب را با این ابزار کلون سازگار نکنید، زیرا هدف آن نیست.
  • اگر چه این برنامه WordPress را پشتیبانی نمی کند، یک ابزار جداگانه برای وردپرس وجود دارد.
  • شما می توانید CSS را برای سبک HTML استخراج استفاده کنید
  • شما می توانید از جاوا اسکریپت / jQuery برای تغییر HTML استخراج استفاده کنید.
  • شما فقط می توانید آخرین HTML استخراج شده توسط تازه کردن صفحه وب خود را دریافت کنید. با استفاده از مثال نمره فوتبال، اگر آخرین نمره ای که دیدید 0-0 بود و نمره به 1 - 0 تغییر کرد، شما آن را در صفحه وب خود نخواهید دید تا زمانی که آن را تازه نکنید.
  • HTML استخراج شده در صفحه وب شما در قالب HTML بدون هیچ گونه CSS ظاهر می شود.

در نتیجه، توصیه می شود از این ابزار به طور مشروع استفاده کنید. قبل از گرفتن محتوای HTML روی آن، از طرف صاحبان هر صفحه وب همیشه از اجازه استفاده کنید. شما به طور کامل به عنوان استفاده از این ابزار به طور کامل خود را Source .

December 6, 2017