Back to Question Center
0

Semalt: 5 روش برای استفاده از ابزارهای نیشکر وب

1 answers:

مقدار داده خام موجود در اینترنت را در نظر بگیرید: صفحات وب حاوی متن، فیلم ها، تصاویر، الگوهای رفتاری، گرافیک و infographics. برآورد، تعداد کل سایت ها تقریبا یک میلیارد دلار است، با آنکه ناپدید شدگان قدیمی و همیشه جدیدا اضافه شده اند. هر ثانیه بیش از 7548 توییت ارسال می شود و بیش از 772 عکس اینستاگرم ارسال شده است. به طور کلی، شبکه جهانی وب از سال 2012 به اندازه دو برابر شده است، که به این معنی است که اطلاعات زیادی برای بهره مندی از آن وجود دارد. متأسفانه ابزار سنتی وب کم نمیتواند به ما در دستیابی به اطلاعات دلخواه کمک کند، بنابراین ما باید از این راهها برای استفاده از برنامههای پاک کردن وب با روش بهتر استفاده کنیم.

1. تحقیقات بازار و تولید سرب:

همه کسب و کارها و مارک ها می دانند که تحقیقات بازار کلید موفقیت است. اگر میخواهید طرحی از تجارت آنلاین خود را راه اندازی، گسترش دهید یا تغییر دهید، اول باید تحقیق کنید که کدام فعالیت مناسب ترین و ارزشمند است و چه نوع محتوایی برای گسترش آن استخراج شده است. به طور مشابه، منجر می شود زمانی که یک وب سایت یا دو را به درستی از بین برده اید تولید می شود. این امر تا حد زیادی به کسب و کار شما کمک می کند؛ زیرا اطلاعات و اطلاعات دقیق و دقیق مشتریان جدید و فعلی شما به شما ارائه می شود.

2. رویکرد محتوا و پیروان:

در این جهان جهانی سازی و دیجیتالی سازی شهرت یک نام تجاری بسیار مهم است و تکنیک ها و استراتژی های مختلف وب سایپا در این زمینه توسعه یافته است. وب کم کردن ضروری است زیرا شما به شما کمک می کند درک نوع داده ای که شما نیاز دارید و نحوه حفظ اعتبار آنلاین خود را برای مثال، هنگامی که شما یک استراتژی ORM را برنامه ریزی می کنید، داده های دور ریخته شده به شما در درک واکنش های مشتریان کمک می کند. وبلاگ های رقیب شما و پروفایل های رسانه های اجتماعی به تجزیه و تحلیل شما کمک می کند. ماهیت محتوا و استراتژی های بازاریابی آن ها. در نهایت، درها از تکنیک آسمان خراش برای شما باز خواهد شد و پایه ی نام تجاری خود را برپا خواهد کرد. علاوه بر این، شما قادر به درک چگونگی افزایش پیروان رسانه های اجتماعی هستید و مشتریان بالقوه بیشتری را درگیر خواهید کرد.

3. بهینه سازی موتور جستجو (جستجوگرها):

ترافیک یک سایت را می توان به راحتی با وب خراب کردن ارزیابی کرد، مانند اینکه شما می توانید مسیر مستقیم یا حمل آلی را ارزیابی کنید منابع ترافیکی پرداخت شده، ترافیک رسانه های اجتماعی، برنامه های ارجاع و ایمیل ها. مفید است که عملکرد کلی سایت خود را از نقطه نظر SEO بهبود بخشد و به میزان قابل توجهی کاهش میزان جستن را کاهش دهد. هنگامی که سایت خود را خراب کردید، فایل های خود را می توانید به راحتی سازماندهی و نگهداری کنید، بنابراین موتور رتبه بندی موتور جستجوی سایت شما را بهبود می بخشد.

4. شکار و استخدام شغلی:

اگر شما به دنبال یک شغل جدید هستید، می توانید صد ها تا هزاران بار خرج کنید. با استفاده از برنامه های خرابکاری، می توانید اطلاعات پورتال های شغلی، انجمن ها، هیئت مدیره دیجیتال و لیست های طبقه بندی شده را دریافت کنید. به همان شیوه، می توانید به بسیاری از منابع آنلاین تبدیل شوید تا جایگاه خود را در شرکت خود پر کنید. داده های استخراج شده به شما کمک خواهد کرد که کاندیداهای مناسب، به ویژه دانش آموزان کالج ها و دانشگاه هایی که ممکن است فردا در آینده شما باشند، پیدا کنید.

5. به دنبال فروش:

به عنوان عامل املاک و مستغلات، شما به راحتی می توانید داده ها را از محله، شهرها و تصاویر برای ایجاد لیست های اموال قدرتمند . شما همچنین می توانید خانه های فروش و جستجوی آگهی ها و آگهی های منحصر به فرد را بفروشید، با خریداران بالقوه و اجاره دهندگان که بهترین خدمات را ارائه می دهند، تماس بگیرید Source .

December 6, 2017