Back to Question Center
0

وب Scraper اطلاعات - نگرانی کارشناس Semalt

1 answers:

جهان به تدریج بیدار شدن از اهمیت داشتن دسترسی به طور منظم داده ها. متأسفانه استخراج داده ها به صورت دستی نه تنها خسته کننده است، بلکه زمانبر است. به همین دلیل است که ابزار وب وب کم رایگان در وب وجود دارد، اما کیفیت خروجی آنها به طور گسترده ای متفاوت است. علاوه بر این، همه آنها جوانب مثبت و منفی خود را دارد. بنابراین، شما باید در مورد انتخاب ابزار رایگان وب سایت خراشیدگی خود مراقب باشید.

Web Data Scraper 4.1.2.29 یک ابزار بسیار مؤثر ابزار خراب کردن داده است که می تواند به آسانی اطلاعات را از سایت های تجارت الکترونیک متعدد مانند Flipkart، Alibaba، OLX، Quikr، Craigslist، eBay و آمازون، خراب کند. فقط به ذکر چند این ابزار توانایی خراب کردن و صادرات داده ها را به یک صفحه گسترده دارد. همچنین می تواند داده ها را از تمام صفحات یک وب سایت به طور خودکار برش دهد.

به طور خلاصه، این ابزار است که مقدار زیادی از داده ها را از صفحات متعدد با سرعت شگفت آور و دقت زیادی خرج می کند. مهمتر از همه، می توان آن را به صورت خود پیکربندی کرد.

ویژگی ابزار

این ابزار مشکل مشکل عدم دریافت اطلاعات مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل و مقایسه را حل می کند. همانطور که قبلا ذکر شد، می تواند داده ها را از تجارت الکترونیک پیچیده و سایت های طبقه بندی شده که صدها صفحه دارند، استخراج کند. همچنین می تواند داده ها را به راحتی از صفحات سفید و زرد مانند Yelp.com خراشیده کند..

می تواند داده ها را از وب سایت های املاک و مستغلات مانند Zillow و Homefinder استخراج کند. همچنین برای پورتال های سفر مانند Expedia، Tripadvisor، Booking، و غیره مفید است. این نیز برای پورتال های کاری کارآمد است.

این می تواند به طور کامل خودکار به اجرا در خود با مداخله ای کوچک و یا هیچ انسان نیست در نتیجه صرفه جویی در زمان زیادی است. همچنین می تواند تصاویر را همراه با متن و عناصر دیگر در همان وب سایت در یک اجرا مجزا کند. به همین دلیل است که این ابزار بسیار عالی برای انواع کسب و کارهاست.

G Map Scraper:

این ابزار برای استخراج داده ها از Google Maps است. این می تواند هزاران داده را در مدت کوتاهی خراب کند. این نرم افزار آسان برای استفاده می تواند به شما کمک کند محتویات نامحدود را از وب سایت ها پاک کنید.

Linkjobs Scraper:

این برنامه نرم افزار کارهای LinkedIn را به راحتی و به طور موثر انجام می دهد. شما می توانید از آن برای کارهای پیوسته از LinkedIn استفاده کنید. به عنوان شغل جدید در سایت آپلود می شود، بنابراین داده های ذخیره شده شما به صورت خودکار به روز می شود.

Web Scraper تماس:

این ابزار دیگری است که به صورت خود اجرا می شود. این به طور خاص برای جمع آوری اطلاعات تماس کسب و کار است. شما می توانید آن را برنامه ریزی کنید تا اطلاعات مربوط به حرفه های خاص را جستجو و خراشیده کنید. این یک ابزار خوب برای ایجاد لیست بازاریابی ایمیل است.

Ultimate Scraper Pro:

شما می توانید از این ابزار برای جمع آوری لینک های جستجو و URL ها از گوگل استفاده کنید. این ابزار برای PPV و دیگر ابزارها و خدمات ارتقاء وب سایت بسیار توصیه می شود.

Xpath Scraper Basic:

این ابزار هر دو داده کاوی و آزمایش Xpath بیان می کند. این برای ارائه دهندگان خدمات جستجوگر بسیار مفید است. این شغل خود را ساده تر خواهد کرد.

در نتیجه، به استثنای ابزارهای کمکی که در بالا ذکر شده است، چندین ابزار دیگر موجود در وب موجود است، و بیشتر توسعه داده خواهد شد، زیرا تقاضای اطلاعات منظمی به شدت افزایش یافته است Source .

December 6, 2017