Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چگونه عملیات وب را به صورت رایگان انجام می دهد

1 answers:

یک وب سایت خراشنده نوعی از روبات است که برای اجرا از طریق وب طراحی شده است صفحات برای استخراج تمام اطلاعات لازم. محتوا Grabber یک ابزار رایگان وب است که برای اداره کردن حتی با انواع پیچیده داده ها ایجاد شده است.

اول از همه، می توانید نسخه آزمایشی عامل را برای شروع کار امتحان کنید. در طول دوره آزمایشی، یک وب سایت منحصر به فرد، اما ساده وب کم برای شما ایجاد شده است. با این حال، شما باید درک کنید که عامل محاکمه برای نشان دادن پتانسیل آن ایجاد شده است و نمی تواند با تمام نیازهای شما مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، شما فقط می توانید یک عامل را برای یک وب سایت تنها دریافت کنید.

اگر شما نیاز به یک وب سایت خراشنده را دارید که می تواند با برخی از وظایف پیچیده پیچیده کار کند یا شما می خواهید اطلاعات را از چندین وب سایت خراشیده کنید، باید نسخه پرداخت شده خود را خریداری کنید. با این حال، در طول این مقاله، ما در مورد گزینه های محتوا Grabber شما ممکن است به صورت رایگان صحبت می کنند صحبت می کنند. بنابراین شما می توانید با ارسال یک ایمیل به demo@contengrabber.com، یک نماینده مجانی وب را از بین ببرید. معمولا پس از ارسال یک درخواست، یک عامل آزاد را ظرف 24 ساعت کاری دریافت خواهید کرد. با این وجود، اگر درخواست را در یک دوره شلوغی ارسال کنید، ممکن است طول بکشد.

مراحل درخواست وبسایتی رایگان وب

ابتدا باید یک URL شروع کنید. این نشانی اینترنتی یک صفحه وب است که نماینده آزاد شما شروع به استخراج اطلاعات می کند.

شما باید توضیح دهید که کدام نوع داده هایی که می خواهید از وب سایت خود استخراج کنید. موثرترین روش برای دستیابی به این هدف، ارائه تصاویری از صفحات وب با اطلاعات مورد نیاز است که به صورت جسورانه مشخص شده اند.

شما باید از دستورالعمل های مبهم مانند "تمام داده ها باید از وب سایت استخراج شده" اجتناب کنید، زیرا احتمالا این چیزی نیست که واقعا نیاز دارید. با این حال، اگر به نظر می رسد که شما به طور کلی به تمام داده ها در وب سایت خود نیاز دارید، از وب سایت دانلود به جای Content Grabber استفاده کنید.

همچنین باید فرمت داده ای را که برای شما مناسب تر است مشخص کنید. فرمت های معمول XML، CSV و اکسل هستند.

گام بعدی این است که تمام اطلاعات ذکر شده در بالا را به آدرس demo@contentgrabber.com ارسال کنید و یک پاسخ و یک عصاره نمونه را در 24 ساعت کاری یا کمی موارد دیگر دریافت کنید.

نسخه آزمایشی Content Grabber را نصب کنید تا با ابزار آشنا شوید. شما یک فایل عامل صادر شده دریافت خواهید کرد که می توانید با انتخاب Agent Import از منوی فایل Content Grabber وارد Content Grabber شوید.

شما هم اکنون می توانید از عامل ردیابی وب از منوی Run Grabber Content استفاده کنید. باید توجه داشته باشید نسخه آزمایشی بلافاصله بعد از بارگذاری 100 صفحه متوقف خواهد شد Source .

December 6, 2017