Back to Question Center
0

Semalt ابزارهای بزرگ را برای استخراج متن از اسناد HTML تعریف می کند

1 answers:

متن در یک سند HTML یک نوع خاص از محتوا قرار داده شده بین مختلف تگ های HTML ( ،،،). برنامه های جامع و قدرتمند مختلفی وجود دارد که می تواند به جمع آوری تمام انواع داده ها، از جمله متون، تصاویر و لینک ها کمک کند. علاوه بر این، هر داده استخراج شده می تواند به یک فرمت ساخت یافته و کاربر پسند تبدیل شود. علاوه بر این، شما نیازی به یادگیری هیچ کدی ندارید، زیرا این ابزار برای هر کسی که بدون مهارت یا تجربه برنامه نویسی مناسب است، مناسب است.

1. Import.io:

Import.io یکی از بهترین ابزار محبوب و مفید است که می تواند در حالت سحر کار کند. این ابزار به دلیل رابط کاربر پسند آن بسیار محبوب است. با استفاده از Import.io، می توانید URL را ذکر کنید، و برنامه اطلاعات را برای شما تکان می دهد و تیز می کند. این محتوا را در قالب یک جدول ارائه می کند و با گزینه های پیش بارگذاری مختلف می آید. داده ها را می توان به صورت JSON دانلود کرد یا می توان به طور مستقیم بر روی هارد دیسک خود ذخیره کرد.

2. Octoparse:

Octoparse تمام انواع داده ها را استخراج می کند، آن را در شکل ساختاری سازماندهی می کند و به شما کمک می کند تا بین داده های بدون ساختار یافته و ساختار یافته متمایز شوید. شما فقط باید به برنامه بگویید که چه کاری انجام دهید و چگونه اطلاعات را در عمق و عرض جغرافیایی استخراج کنید. این داده های متنی را که از رشته ها تشکیل شده است برداشت می کند. این برنامه از فایل های متنی، فیلم ها، کلیپ های صوتی و تصاویر پشتیبانی نمی کند.

3. Uipath:

4. Kimono: کیمونو می تواند فرم های داده های مختلف را بیرون بکشد

5. اسکرپ بر روی صفحه نمایش:

Screen Scraper یکی دیگر از ابزار استخراج اطلاعات مفید است که می تواند داده های تمیز و شسته و همچنین مشکلات مربوط به ترتیب داده ها را ارائه دهد، با این وجود، به برخی از مهارت های برنامه نویسی نیاز دارد تا به طور هماهنگ اجرا شود. کمی گران است، و نسخه رایگان آن با تعداد محدودی از گزینه ها و ویژگی های ارائه شده است.

6. Scrapy :

Scrapy یکی از قدرتمندترین، بالا پایان و شگفت انگیز وب خزنده و چارچوب استخراج اطلاعات است. این برای خزیدن چندین سایت استفاده می شود و می تواند داده های ساختاری و غیر ساختاری را بر اساس نیازهای شما استخراج کند. این کمک می کند تا کیفیت داده ها را نظارت و خودکار سازی کنید، اطمینان حاصل کنید که بهترین نتایج را برای کسب و کار آنلاین خود کسب می کنید.

7. Wiki Scraper:

درست مانند سایر برنامه های مشابه، Scraper Wiki با گزینه های متعددی همراه است. برای به دست آوردن بهترین نتایج از این برنامه، نیازی به مهارت های برنامه نویسی ندارید. شما می توانید نه تنها صفحات وب معمولی بلکه کل ویکیپدیا را با استفاده از Wiki Scraper استخراج کنید. این برای PHP، Python و Ruby پشتیبانی می کند.

امیدوارم، شما چیزی در این لیست پیدا کرده اید و توصیه می کنیم این ابزارهای خنک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید Source .

December 6, 2017