Back to Question Center
0

ویژگی های وب Scraper - Semalt Expert

1 answers:

Web scraper یک مرورگر مرورگر کروم است که با هدف استخراج داده ها از صفحات وب . با استفاده از این برنامه افزودنی، می توانید یک نقشه سایت یا طرح ایجاد کنید که بهترین راه برای هدایت یک سایت و استخراج داده از آن را نشان می دهد.

پس از نقشه سایت خود، Web Scraper به صفحه سایت منبع پس از صفحه حرکت کرده و محتوای مورد نیاز را برش می دهد. داده های استخراج شده را می توان به صورت CSV یا فرمت های دیگر صادر کرد. علاوه بر این، این افزونه را می توان بدون هیچ مشکلی از Chrome Store نصب کرد.

برخی از ویژگی های Web Scraper به شرح زیر است:

 • توانایی چندین صفحه را پاک کنید

این ابزار توانایی استخراج داده ها را از چندین صفحات وب به طور همزمان اگر در نقشه سایت تعیین شده باشد. اگر شما نیاز به استخراج تمام تصاویر از یک وب سایت 100-paged داشته باشید، ممکن است وقت زیادی برای بررسی هر یک از صفحات داشته باشید و بدانید کدامیک از آنها دارای تصاویر هستند و کدامیک از آنها نباشد. بنابراین، شما می توانید این ابزار را برای بررسی هر صفحه برای تصاویر آموزش دهید.

 • ابزار ذخیره داده ها در CouchDB یا ذخیره محلی محلی مرورگر
 • ابزار ذخیره نقشه های سایت و استخراج داده ها را در ذخیره سازی محلی مرورگر یا CouchDB
 • می تواند استخراج چندین داده
 • از آنجا که این ابزار می تواند با انواع مختلف داده کار کند، کاربران می توانند انواع مختلفی از داده ها را برای استخراج در یک صفحه انتخاب کنند. به عنوان مثال، می تواند هر دو تصاویر و متن را از صفحات وب در همان زمان برش دهد.

  وب Scraper بسیار قدرتمند است که می تواند حتی از صفحات دینامیکی مانند Ajax و جاوا اسکریپت را نیز از بین ببرد.

  • توانایی مشاهده داده های استخراج شده

  این ابزار به کاربران امکان می دهد داده های خراب شده را حتی قبل از اینکه در محل تعیین شده ذخیره شوند

   صادرات Web Scraper به طور پیش فرض داده ها را به صورت CSV استخراج می کند، اما می تواند آن را در قالب های دیگر نیز صادر کند.

   • نقشه های صادرات و واردات

   شما ممکن است نیاز به استفاده چند بار از سایت های سایت داشته باشید، بنابراین این ابزار می تواند به صورت درخواست واردات و صادرات نقشه های سایت

   • مرورگر کروم تنها

   متاسفانه، این یک نکته است که یک مزیت است: این به طور انحصاری با مرورگر Chrome کار میکند

   ابزارهای دیگر خراب کردن اطلاعات

   این چارچوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرد کردن همه محتوا وب سایت شما محرمانه محتوا تنها عملکرد آن نیست.این همچنین می تواند برای تست خودکار، نظارت، استخراج داده ها، خزنده وب، خراب شدن صفحه، و بسیاری از اهداف دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

   2. Wget

   شما همچنین می توانید از Wget به sc استفاده کنید تجاوز یک وب سایت به راحتی. اما با استفاده از این ابزار، اشکال کمی وجود دارد، می تواند فایل های CSS را تجزیه کند.

   3. همچنین می توانید از دستور زیر استفاده کنید تا محتوای وب سایت خود را قبل از جدا کردن آن از بین ببرید ) file_put_contents ('/ some / directory / scrape_content.html'، file_get_contents ('https://google Source .com'))؛

  December 6, 2017