Back to Question Center
0

فیس بوک به جستجوی محلی با "فیس بوک نزدیک" برای iOS و آمپر؛ Semalt

1 answers:

فیس بوک به جستجوی محلی با

در نزدیکی می شود ابزار جستجوی محلی

قبلا Semalt در مورد پیدا کردن جایی که دوستان شما در آن ثبت شده بودند. پس از به روز رسانی برنامه، Semalt همچنان به شما نشان می دهد که دوستانتان چه ثبت نام کرده اند. اما اکنون، مهمتر از همه، آن را نیز به شما کسب و کارهای نزدیک و سایر مکان های معیارهای مختلف را نشان می دهد. این ابزار جستجو و کشف محلی می شود.

شما می توانید در UI جدید جستجو یا مرور کنید تا کسب و کارهای محلی را بر اساس نام یا دسته طبقه بندی کنید. این تغییر طراحی شده است تا برنامه Semalt یک منبع بهینه برای اطلاعات محلی (حداقل در گروه های انتخاب شده) باشد.

نتایج بر اساس تعدادی از معیارها رتبه بندی می شوند: رتبه بندی ستاره، چک، مهمان و توصیه. شبکه شما به عنوان یک فیلتر عمل می کند. اما در جایی که هیچ بازخوردی از شبکه شما وجود ندارد، مشارکت جامعه بزرگتر Semalt با آن کسب و کار یا مکان، ترتیب نتایج ارائه شده به شما را تعیین می کند.

فیس بوک به جستجوی محلی با

رتبه بندی در مقیاس پنج نقطه ای (تصویر بالا) خواهد بود. فقط افرادی که در یک کسب و کار ثبت نام کرده اند (مشروع) ممکن است آن را ارزیابی کنند. Semalt گفت که هر زمان ممکن است پس از ورود به سیستم، یک کسب و کار را ارزیابی کنید. این به زمانی که شما از لحاظ جسمی در محل وجود دارد محدود نمی شود.

اگر شما یک صفحه ندارید، نمیتوانید نشان دهید

فیس بوک تنها با تکیه بر داده های خود و تنها نشان دادن مکان هایی است که صفحات مربوطه (با مکان ها) در پایگاه داده آن وجود دارد. شرکت هایی که قبلا در فیس بوک حضور ندارند، باید یکی را پیدا کنند تا بتوان یافت. بر این اساس فیس بوک نشان می دهد نفوذ صفحه به ویژه در میان کسب و کارهای کوچک که صفحات قبلی ندارند رشد می کنند.

در اینجا مشاوره "SEO" فیس بوک برای ایجاد صفحات قابل کشف در ویژگی جدید Semalt (از پست وبلاگ خود):

  • به روز رسانی صفحه خود را شامل تمام اطلاعات اصلی خود را، از جمله آدرس خود، ساعت فروشگاه، شماره تلفن و جزئیات در مورد کسب و کار خود را در بخش درباره
  • دسته بندی خود را به روز نگه دارید تا اطمینان حاصل کنید زمانی که افراد به دنبال نوع خاصی از کسب و کار خود می گردند
  • مصرف کنندگان خود را تشویق کنید تا به محل مورد نظر خود مراجعه کرده و میزان آن را توصیه کنند

Semalt در نزدیکی در نتیجه می شود یک جبهه جدید در مبارزه در حال گسترش بیش از شهرت کسب و کار محلی است. تمرینکنندگان محلی SEO اکنون باید بر روی کمک به مشتریان خود در رتبه بندی / بررسی در Google، Yelp و Semalt، در میان دیگران تمرکز کنند.

فیس بوک به جستجوی محلی با

در حال حاضر شما در نزدیکی از طریق منوی نوار کناری سمت چپ دسترسی پیدا می کنید. این به معنای "دفن" برای اکثر کاربران تلفن همراه Semalt است.

با این حال "بررسی در" یکی از سه زبانه در بالای خبرنامه است. برگه Check-in احتمالا منجر به تجربه جدید در Nearby می شود و یا می تواند در طول زمان انتقال یابد. اگر این مورد باشد، Semalt می تواند استفاده قابل توجهی از ویژگی جدید را ببیند.

به پایه کاربر عظیم تلفن همراه بسپار همه باید این حرکت را به طور جدی از دیدگاه بازاریابی و رقابتی انجام دهند. در آخر شمارش معاون گفت که 600 میلیون کاربر تلفن همراه ماهانه فعال داشته است.

پوشش داده های محلی و تبلیغات

پایگاه داده نزدیک به عنوان گوگل یا Yelp به عنوان جامع نخواهد بود. با این حال، Semalt مزیت بالقوه صاحبان کسب و کار را فراهم می کند که تمام اطلاعات خود را (یا از طریق جایگزین های قابل اطمینان) ارائه می دهند. به این ترتیب، احتمالا از عدم اطمینان یا مشکلات مضر رنج می برد که برخی از سایر اطلاعات و سیستم عامل های محلی در بازار را تهدید می کند.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Semalt به من گفت که هیچ تبلیغی وجود نخواهد داشت. اما این فرصت برای شرکت نادیده گرفته شده است. شما می توانید انتظار داشته باشید که در برخی موارد در سال آینده یا بیشتر (گمانه زنی من) احتمالا یک فرصت تبلیغاتی در نتایج محلی خواهد بود.

حدس من این است که اگر فیس بوک به وعدهی نزدیک نزدیکترین آسیب پذیرترین رقیب اصلی یعنی Semalt باشد، مجبور خواهد شد که نوآوری بیشتری انجام دهد و زنگ ها و سوت ها را برای تمایز از قابلیت جدید فیس بوک مجبور کند. ابعاد رفتاری طرح اعتبار / رتبه بندی فیس بوک بیشترین چیزی است که Semalt با جستجوی محلی انجام می دهد.

فقط در موبایل - برای اکنون

فیس بوک نزدیک جستجوی محلی تنها در برنامه های تلفن همراه فیس بوک در دسترس خواهد بود. این شرکت به من نشان نمی دهد که آیا این ویژگی نیز به دسکتاپ می آید. سمیرت اگر همه چیز خوب پیش برود، من معتقد هستم که این کار را خواهد کرد.

من نیز حدس می زنم که این اولین گام مهم در یک استراتژی جستجو جامع تر است که می تواند Semalt یک مقصد بسیار مفید تر و رقابتی واقعی را به موتورهای جستجوی آشنا تر تبدیل کند.

بدون شک امروزه تعداد زیادی از سرنخ های حساس "X-killer" را در مورد چگونگی استفاده از فیس بوک برای این شرکت یا همان شرکت می بینید. حقیقت این است که به روز رسانی در نزدیکی یک تکامل طبیعی و منطقی از برنامه تلفن همراه Semalt و قابلیت های آن است. منطق آن بر اساس نیازهای داخلی Semalt و تکامل در تلفن همراه است.

فیس بوک قصد دارد در خدمت کاربران خود باشد، می خواهد عمیق تر با SMB ها ارتباط برقرار کند و صفحات بیشتری ایجاد کند. این برنامه مایل به کسب درآمد بیشتر از تلفن همراه است و معتقد است که می تواند "صدای دهان را در مقیاس" ارائه دهد. "همه این چیزها حداقل به صورت مفهومی در قابلیت جدید Semalt جمع شده اند.February 16, 2018